Problem z pulpitem zdalnym

(putineq) #1

Jak trzeba skonfigórować pulpit zdalny?? Chcę kontrolować syna co robi na komputerze. On ma laptopa z Xp HE a ja kompa z XP PRO. Czy jest taka możliwość?? Jestęśmy w sieci lan tyle że on ma bezprzewodowego. Proszę o pomoc.

P.S. Ma chasło na swoim laptopie(syn)

Złączono Posta : 20.04.2006 (Czw) 15:14

Halo, jest ktoś??

(aju) #2

Tutaj nie uzyskasz takiej odpowiedzi, gdyż może i masz dobre intencje, ale podanie takiej odpowiedzi pomoże wielu innym, którzy niekoniecznie takie intencje będą mieć.

(McDracullo) #3

Virusbb Ty chcesz mieć zwyczajnie informacje o tym co robi syn, a nie korzystać z pulpitu zdalnego w celu pomocy innym użytkownikom. Możesz zainstalować aplikacje typu Oko Szefa czy coś podobnego aby mieć takie informacje. Oczywiście jak synek jest zdolny to poradzi sobie z tym programem bez problemu. :slight_smile:

(putineq) #4

A wogóle ktoś wie jak zrobić ten p ó lpit zdalny?? Ciągle pisze, że są problemy z siecią albo komp zbyt zajęty.

(McDracullo) #5

:google::wink: Google wie wszytsko :wink: A na ten temat naprawde wiele.

(Chrucik) #6

Jest taki program VNC i tam sie bezproblemowo da podglądać wsio :smiley:

(Jbviuhvbvui) #7

http://www.aplikacje.pwii.pl/zdalnypulpit.htm

Ale i tak go nie skontrolujesz bo w momencie wchodzenia na komputer syna on zostaje wylogowany.

Jeśli ma hasło to musisz je znać :stuck_out_tongue: inaczej nie połączysz się z komputerem syna.

(McDracullo) #8

Za tydzień bedzie pytanie syna. "rodzice mnie szpiegują. Co zrobić?"

Nie wiem czy warto się bawić w te programy bo naprawde bardzo łatwo je wyłączyć i nawet 10 latek je wyłączy. Nie lepiej tradycyjnie kontrolować malucha? Może zmianie na lepsze ulegną wasze wzajmne stosunki.

A tak pozatym troche zaufania do syna :wink: :stuck_out_tongue: