Problem Z PunkBusterm w Wolfie ET

Mama duży porblem z PB.

Problem objawia się tym że w czasie gdy jestem zalogowany na serwer po chwili wywala mnie…

Następnie piszę Server Disconnecteod PunkBuster kicked player (mój nick) for 6 minuts Violation (GAME INTEGRITE) #20006

z Góry Dziekuję za pomoc :slight_smile:

iluxo , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Niezgodność wersji gry…

Większość serwerów stoi teraz na wersji 2.60b. Ściągnij patch 2.60, zainstaluj i na niego 2.60b. Wpiszesz w google a znajdziesz ;p

a grasz na WinXp czy na LInux ?

W tym przypadku nie ma to znaczenia na jakim systemie gra :wink:

ma , bo jak źle ( na złych uprawnieniach ) zainstalował ET to będzie mu wywalało właśnie taki błąd ( sam przećwiczyłem ten problem )

Nie…

Poczytaj o kodach błędów PB…

PB to jeden wielki kit. Pomagać pomaga, jednak wynajduje sporo błędów znikąd. Raz możesz grać na jednym serwerze i 0 błędów, a raz zagrasz na innym serwerze i wyskoczy Ci np.

Osobiście nigdy nie gram na serwerze bez PB, ale z drugiej strony stwarza czasami małe kłopoty :slight_smile:

Bo to admini sobie ustawiają za co ma PB wywalać. Nie któ¶re serwery wywalają jak masz cg_fov ustawiony na większy. Ci co mają cg_fov na 100 albo i więcej to trudniej ich zabić bo lepiej się z nim celuje i ma się szersze pole widzenia :smiley:

Bzdura

Po 1, jak ktoś zmienia fov to w żaden sposób to nie wpływa na jego trafialność

Po 2, z dużym fovem lepiej się strzela na bardzo bliskie odległości.

Optymalny fov to 90-95

Więcej to za dużo, bo tekstury stają się mniejsze i “trudniej trafić”

Zgadzam się!

Tylko jak ja gram na tym domyślnym fovie to prawie nikogo nie mogę zabić a tym bardziej pr0 medica. A jak se ustawie fov 120 to już co innego.

Kwestia przyzwyczajenia

kwestia skill’a. Poza tym nie wierzę, że nie możesz zabić “PRAWIE NIKOGO”. Tyle WARZYW gra teraz w WET :!: oraz CHEATERÓW, ale to co innego.