Problem z "Quick Time" przy instalacji

Witam!

Niedawno na dniach dokonałem zakupu nowego nano iPod, wymaga on “QT”…Zaistalowałem wszysko pomyślnie…Wszystko chodziło OK, ale kilka dni póxniej instalowałem cos innego i strasznie mi sie Komp zmulił…Odinstalowałem program (ten nowo zaistalowany) i ciagle to samo:-(?!

Zrobiłem “Przywracanie systemu” (Windows Media Center), wszysko już jest OK, ale połowa programów poznikała…Istaluje je na nowo, wszytko chodzi OK, oprócz “QT” na którym mi najbardziej zależy…Instalacja przegiega pomyslnie…A potem schody, podczas jego włączania wystakuje mi text w szarym okienku:

"Quick Time failed to initalize. Error (hash) 63441

Please make sure Quick Time is propery installed on this computer "

Oczywiście, wiem co to znaczy…Odistalowuje, instaluje i wciąż to samo…czyszcze rejestr, kompa…To samo!!!

Prosze o pomoc! !!

Pozdrawiam i z góry dzieki za szybka i pomocną odpowiedź !!

Jakos naprawdę zdrowo musisz miec po*****e w komuterze skoro tak masz wiesz co moze zrób poprostu ten słynny i zawsze pomocny format c:

Lepiej zainstaluj Quick Alternative

a co do problemu to czyściłeś rejestr http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=177

Ja potrzebuje cos do wyczyszczenia systemu (pozostałości po ostatniej instalacji “QT”-chyba?!) i zaistalowania nowego “QT”…