Problem z Radeonem 9250

A wiec od pewnego czasu komp mi się restartował , i ogolnie syf po siorze, a więc zrobilem formata teraz nie wazne jakie zainstaluje sterowniki do karty moge ustawic rozdzielczosc kolory 32 bit ale jak wchodz enp na stronke to sie tak masakrycznie przeciaga to samo z filmami:( ja sobie z tym poradzic

bakol Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Po pierwsze to opisz dokładniej o co Ci chodzi? Bo ja jakoś nie widzę związku pomiędzy paletą kolorów, a wyświetlaniem filmów, czy “przycinaniem” stron internetowych. Napisz z jakiej przeglądarki korzystasz, jakie sterowniki zainstalowałeś, jakie masz zainstalowane kodeki do oglądania filmów? Skoro po zrobieniu “formata” jak to napisałeś masz takie problemy, to może wina leży po stronie hardware? Być może karta graficzna Ci się za bardzo grzeje i stąd te problemy. Otwórz obudowę, przeczyść wszystko z kurzu, łącznie ze stykami i gniazdami i zobacz czy to coś da.

A sterowniki do płyty głównej wgrane?

A stery do karty grafiki wgrane,najlepiej bez CCC max Catalyst wersja 6.5.

Ustaw odświeżanie monitora min 72 do 75 Hz - monitory CRT,sprawdź ustawienia rozdzielczości.

Monitor mam starya wiec nie 72-75 tylko 60:P

Sterów do płyty głównej nie wgrywam nigdy mam starego kompa wszystko xp sam znajduje, A stery do Radeonka to 6.5