Problem z Radio w samochodzie

Witam

dziś po mojej wycieczce samochodem stało się coś z Radiem tzn. Mam radio na USB (pendraiv) i muzyka leci, jako że chciałem sprawdzić czy też z telefonu się da no to sru po USB do domu i podłaczam, mam nokie C3 podłączyłem, patrze, czekam nic, puszczam muzyke nic zero odpowiedzi, no to co odłaczam USB, patrze radio zwieszone no to sru odłaczam go (wyciągam) i wkładam z powrotem. Wkładam nie działa świeci się, ale nic nie gra z radia, czy pendriava czy płytki CD. Ma ktoś jakiś pomysł co się stało lub jak naprawić ?

Może głupie pytanie, ale wyciągnąłeś i odłączyłeś całe radio czy tylko przedni panel? Może po prostu odłącz na moment akumulator?

kto podłączał radio? Ty sam? sprawdz kostki , bezpiecznik od radia taśmę wyświetlacza panel -radio

@Kpc21

Tylko Przedni Panel.

@darian

yyyy, ktoś może przetłumaczyć? xD

Nie, robił to mój kumpel.

Radio po podłączeniu (przedni panel tylko) zaczyna się odrazu świetlić nie można go ani wyłączyć ani “włączyć” (one jest cały czas włączone), wkładam pendraiva i nic świeci się tylko zero reakcji tak jak to pisałem wyżej.

Oczywiście jak wyciągam przedni panel to się wyłącza :slight_smile:

musisz sprawdzić wszystkie przewody od radia i głośników jeżeli będą w porządku to masz uszkodzone radio ,któryś z kondensatorów albo procesor jak to jest markowe radio to może opłaci się naprawić ~50zł jak jakiś szit to je wy…l

Najprawdopodobniej wina bezpiecznika od radia :wink:

Chłopaki już wszystko gotowe, kumpel był w domu. Dał jakiegoś reseta czy coś:) W każdym bądź razie działa, dzięki za chęci w pomocy :slight_smile:

Pozdrawiam.