Problem z radiowym łączem

Witam

Mam problem z programami p2p prze to iz jestem za jakims NAT’em.Jak sie tego pozbyc lub jakto skonfigurowac aby mozna bylo cos sciagac ??

Naprawde pilne, moj dostawca internetowy kładzie na to laske i nic nie robi. A mnie juz szlak trafia :evil: Nic nie moge sciagnac ani przez bitcometa, ani przez azureusa, ani wogóle nie moge kozystac z programów p2p. Ratujcie.

160 kb/s, d-link DWL510 AMD 2,4GHz 256MB,ASUS- plyta glowna

reeboot@poczta.onet.pl

Mozesz ustawic opcje nie uzywaj NAT’a

a tak pozatym ty nic nie zrobisz pomoc moze admin postrasz go ze zrezygnuejsz moze zmieknie :stuck_out_tongue:

Możliwe,że twój dostawca broni siec przed piratami,wiadomo,że p2p jest łakomym kąskiem

Admin zablokował porty.

Poczytaj: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=3535

To, że jesteś za NATem, nie ma większego znaczenia, jest tak jak mówi Boczi:

i tylko Admin może Ci je odblokować.

u mnie na dzielicy też tak było admin zblokował na siec p2p i nie chciał iśc na ugodę. Musicie sie zebrac i udac sie do admina i powiedziec ze jest zobowiazany to 100% przekazu i dostepu do netu, a jeśli nie to ograniczcie go tak jak my to zrobiliśmi i płaciliśmy tylko 50% należności miesięcznej. Po miesiacu zobaczył co sie święci i wymiękł tylko musicie poprosić go o podpisanie pisma zeby miec wrazie czego na podkładke jak by strzelał focha. ( pismo musicie sobie sami napisać i niech każdy z uzytkowników złoży na nim podpis, zgodny z punktem jaki jest w regulaminie co określa, że administrator jest zobowiazany bo 100% udostępniania internetu) Wybór należy do ciebie i reszty no chyba ze was takie coś zadawala takie ograniczenie, tylko jak się rozhusta to wam jeszcze powybiera strony na ktore tylko mozecie wchodzic a hajs bedzie zgarniał za cały dostęp :smiley: “Płacisz wymagaj” pozdrawiam