Problem z RAM-em

Mam problemy polegający na tym, że czasem kiedy np. wyłączę Mozillę to w procesach dalej mam proces firefox.exe, a kiedy chce znowu włączyć tą przeglądarkę, to nic się nie dzieje. Klikam i nic. Dopiero kiedy usunę z listy procesów proces firefox.exe, wtedy mogę włączyć. Proszę o jakieś sugestie czego dotyczy ten problem.

Zdarzały mi się podobne sytuacje ale raczej rzadko a u Ciebie widzę to dość częste - proponuje przeczyszczenie kompa jakimiś programami do tego (i dysk i rejestr), defragmentacja, a oprócz tego przeinstalowanie firefoxa - powinno pomóc. Wszystko co potrzebne znajdziesz na DP. Generalnie błąd systemowy - za bardzo zajechany system ma problem z wyłączaniem procesów po wyłączeniu programu, a potem nie włącza programu na nowo bo ma w pamięci otwarte jego procesy.

Może po prostu komputer czyści pamięć cache przeglądarki.

Jeżeli po kilku-kilkunastu sekundach proces sam nie znika polecam to co kolega wyżej:

-odinstaluj firefoxa

-ccleanerem przeczyść

-zainstaluj na nowo

Powinno pomóc :wink:

Taranos ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.