Problem z ram,napięciami,timingami,punktacją w vista itp.

Mam ramy patriot 2x2 gb 800mhz cl4 4-4-4-12 przy zalecanym napięciu 2.2v wg producenta.Jednak te ramy chodzą mi na napięciach auto oraz domyślnych 1.8v-jak to mozliwe? Dodatkowo teraz dałem timingi na 4-4-4-10 i napięcie ram na auto i chodzą ok.Dobra pomijając te napięcia-problem dotyczy także tego że nieważne jak zmieniam timingi w biosie i napięcia ram w windows vista 32 hp sp1 w teście oceny sprzętu zawsze pokazuje mi te ramy na 5.6pkt i to nieważne co ustawię w biosie-czy to normalne? kolejna sprawa-w biosie pod zaawansowanymi funkcjami nie wyświtla mi napięcia ram obecnego-mogę dodać do 1.8v (standardowo) max +0,4v czyli do 2.2v jak zaleca producent ramów ale nadal nie wiem jakie napięcie mam na ramach? w biosie nie ma żadnych opcji żeby pokazywło napięcie aktualne procka i ram i przy DDR1.8V jest napisane tylko OK i jak zwiększe +0.4 v do 2.2 to pisze tam “fail” ale komputer chodzi dobrze.Co jest nie tak z moją płytą główną i pamięciami ram? W opisie macie płytę.Aha lepiej zostawić napięcia w biosie na auto czy walnąć wszędzie normal tylko na ramach +0.4 v i ignorować że jest napisane fail?Dodam że w wydajności nic takie ustawienia nie zmieniają przynajmniej wg visty bo dalej jest 5.6pkt dla pamięci.