Problem z Rapidshare

Witam mam taki problem z Rapidem. Mianowicie kiedy próbóję coś ściągać z rapida ciągle mi pisze, że w tej chwili z mojego IP jest ściągany jakiś plik. Ja niczego nie ściągam, mój brat także Nie. resetowałem już PC, by mieć pewność(transfer zostałby przerwany) lecz to nic nie daje. Nie mam na kompie żadnych prograamów do zamaskowania IP, więc to nie tego wina. Czy to może być działaniem jakiegoś wirusa? Bądź gdyby ktos znał moje IP mógłby używać go jako proxy i to przez to? Jeśli tak, to jak temu zaradzić?

PS. Mam sałe IP.

Może wina sieci osiedlowej, gdzie jest stałe IP wychodzące z tej sieci.

Mam internet z Chello, więc to raczej nie to. Ale jednak gdyby to jak temu zapobiec?

jak ktoś z LAN ściąga z rapida to 2ga osoba nie może… a z resztą często to kit żeby ludzie brali premium…

Ale żeby to pół dnia trwało? Pozatym nikt u mnie w domu nie ściąga nic z Rapida…

ale poza domem tak… rapid patrzy na zew. IP czyli na IP twojego admina a twój admin daje tobie i innym neta i każdy ma taki sam IP zew. ale różne wew.

Ale pierwszy raz to się zdaża, nie wierzę, żeby sąsiedzi nigdy wcześniej nie ściąglai z Rapida w tym samym czasie co ja…

może ktoś dołączył (czyt. pirat z dyskiem 1TB :smiley: )

W Chello jest jedno IP na jednego abonenta, więc to nie możliwe, żeby admin dał paru osobom…

Zresztą jak chcesz ściągać z rapida to kup z kolegą konto, ja tak zrobiłem i płacę 11,50 za miecha i mogę ściągać ile chce. Płaciłem bezpośrednio na rapidshare.com - mogę pomóc przy zapłacie kartą.

mówiłem oni to dodali żebyś kupił premium… trzeba trochę poczekać bo to jest zamiast kodów i minut czekania… ściągnij USDownloader najnowszy i zakolejkuj wszystkie pliki i puść w tle…

I masz chyba racje, bo dziś wszystko działa :slight_smile: