Problem z rapidshare

(Nataly 85) #1

Witam. Ostatni plik pobralam wczoraj. Wyskakuje komunikat o tym ze adres pobiera . Uzywam rutera mam zabezpieczona siec. Nie wiem co robic w takim przypadku :frowning: prosze o pomoc

(Azi) #2

Witam,

Czy 艂膮cze jest wsp贸艂dzielone z innymi u偶ytkownikami ? Je偶eli tak to tu masz odpowied藕 - po prostu kto艣 inny "ci膮gnie".

Je艣li tylko Ty korzystasz z 艂膮cza - spr贸buj zrestartowa膰 router.

Pozdrawiam,

(Nataly 85) #3

Korzystam ja i moj brat obok ktory nie ciagnie nic. Natomiast z zewnatrz nie mogl wkrasc sie nikt bo mamy haslo. Sprobuje z restartem i napisze. Dzieki :slight_smile:

-- Dodane 13.01.2009 (Wt) 9:02 --

nadal to samo. moze moge jakos sama zmienic lub ukryc ip na jakis czas . ?

(system) #4

Jest to wina serwer贸w RS. W tygodniu przed 艣wi臋tami mia艂em identyczn膮 sytuacj臋. Nic nie 艣ci膮ga艂em a pokazywa艂o mi, 偶e z mojego IP jest co艣 pobierane. Dopiero po oko艂o 24h zacz臋艂o dzia艂a膰. Podejrzewa艂em, 偶e kto艣 przyw艂aszczy艂 sobie m贸j adres IP/MAC ale po zg艂oszeniu incydentu do us艂ugodawcy internetu dowiedzia艂em si臋, 偶e nikt w tym czasie nie korzysta艂 z internetu (mia艂em wy艂膮czony ruter z pr膮du celem sprawdzenia).

(Nataly 85) #5

Dzieki troche mnie uspokoiles. Poki co zmieniam sobie IP i pozostaje jedynie czekac :slight_smile:

(Monczkin) #6

Shayana_85 , nazwij temat konkretnie i popraw b艂臋dy. Na forum u偶ywamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin i zastosuj si臋 do pro艣by. Inaczej wyci膮gn臋 konsekwencje.

(jaru_r) #7

OK. ..ale jaki masz internet? Sta艂e 艂膮cze w sieci jakiego艣 dostawcy, internet z kabl贸wki, czy np. Neostrada lub Net24?