Problem z rapidshare

Witam. Ostatni plik pobralam wczoraj. Wyskakuje komunikat o tym ze adres pobiera . Uzywam rutera mam zabezpieczona siec. Nie wiem co robic w takim przypadku :frowning: prosze o pomoc

Witam,

Czy łącze jest współdzielone z innymi użytkownikami ? Jeżeli tak to tu masz odpowiedź - po prostu ktoś inny “ciągnie”.

Jeśli tylko Ty korzystasz z łącza - spróbuj zrestartować router.

Pozdrawiam,

Korzystam ja i moj brat obok ktory nie ciagnie nic. Natomiast z zewnatrz nie mogl wkrasc sie nikt bo mamy haslo. Sprobuje z restartem i napisze. Dzieki :slight_smile:

Dodane 13.01.2009 (Wt) 9:02

nadal to samo. moze moge jakos sama zmienic lub ukryc ip na jakis czas . ?

Jest to wina serwerów RS. W tygodniu przed świętami miałem identyczną sytuację. Nic nie ściągałem a pokazywało mi, że z mojego IP jest coś pobierane. Dopiero po około 24h zaczęło działać. Podejrzewałem, że ktoś przywłaszczył sobie mój adres IP/MAC ale po zgłoszeniu incydentu do usługodawcy internetu dowiedziałem się, że nikt w tym czasie nie korzystał z internetu (miałem wyłączony ruter z prądu celem sprawdzenia).

Dzieki troche mnie uspokoiles. Poki co zmieniam sobie IP i pozostaje jedynie czekac :slight_smile:

Shayana_85 , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin i zastosuj się do prośby. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

OK. …ale jaki masz internet? Stałe łącze w sieci jakiegoś dostawcy, internet z kablówki, czy np. Neostrada lub Net24?