Problem z RAZORBACK!

(Giablo) #1

'You have a lowid. Please review your network config and/or your settings'

Wlasnie takie cos mi wyskakuje i chzba przey to nie moge wejsc na razorbacka....jeszce piszze ye serw jest pelnz ale po ok 30 probach logowania :? prosze o pomoc! !!

(Piotralek) #2

Mi tak samo pisze :frowning:

I jeszcze to:

Rozroback2 appears to be dead

O co biega ??

(Djkarolek) #3

A mi działą wiecie co jakia wersje macie Mula ??? Wiecie Co te Starsze wersje Sa do bani ta nowa 0.44d Jest Ulepszona :wink:

(system) #4

miewałem takie komunikaty ale klikałem jeszcze raz na ten server i juz sie podlaczal nie wiem o co w tym biega ( spróbuj jeszcze raz kiknąć u mnie to pomaga) pozdrawiam

(Doriand) #5

Ludzie. O czym wy gadacie 1 gościu ma LowID a przy drugim pisze że Razorback wygląda na wyłączony/przeciążony. Razorback posiada możliwość przyjęcia danej liczby użytkowików z LowID a później już nie dopuszcza :D. LowID spowodowane jest tym że admin poblowkował wam porty porty. Weźcie lepiej dobrze poszukajcie inforamcji o Emule i HighID :smiley:

(system) #6

sam chyba masz poblokowane porty przeczytaj sobie dokładnie co oznacza LowID a co HighID :evil:

(Djkarolek) #7

Ja nie wiem poprubujci ejeszcze raz mi wszystko chodzi

(Doriand) #8

do mnie to było ?? napewno mam otwarte bo sam otwierałem i bardzo dobrze wiem co to jest HighID a co to LowID

(system) #9

no jednak chyba niebardzo kumasz co to jest jak ty to niby twierdzisz że jak jest LowID to admin zablokował porty to u mnie jak i u wielu innych co posiadają sieci lan czy radiówki ogólnie osiedlowe nie mogą ściągać bo to są porty zablokowane heh to u mnie pewnie jest cud bo mam niestety LowID i mułek śmiga. Jeśli uważasz i tak ci nie przetłumacze to może ten topic cię troche oswieci

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ight=emule

(Wiki Yu) #10

heh zacznijmy od tego że lepszym miejscem było by jakieś forum poświęcone mułkowi czy osiołkowi ale taka wersja prostsza

jeśli masz LowID to jesteś użytkownikiem niejako drugiej kategorii tj możesz ściągać pliki tylko od osób z HighID

jeśli masz High ID jesteś uprzywilejowany i możesz ciągnąć i od innych High jak i od LowIDów

Low ID spowodowane jest tym że nie masz zewnętrznego numeru IP tylko lokalny (np. połączenie przez LAN czy radiówkę) i tutaj pomóc może albo prośba do ISP`a (dostawcy netu) o przydzielenie zew IP albo o przekierowanie dwóch portów (obojętne numery portów - nieważne jakie da i tak będzie dobrze - potem je wpisujesz w mułka w ustawienia sieci i będzie śmigał na high IDzie)

przy czym na starcie większość Lanów Radiówek, Telewizyjnych i osiedlówek ma lokalne ip, zaś DSLe jak Neo mają zew IP i high IDy :smiley:

mam nadzieję że pomogłem.

aaa i kiedyś wyczytałem o tym że można przy lokalnym IP osiągnąć high ID - owszem jest to możliwe jednak nie polecam z jednego powodu - technicznie nie będziesz mógł się podłączyć z userami LowID i będziesz miał podobne (jeśli nie gorsze) transfery co wcześniej a bardzo prawdopodbne że zostaniesz uznany za leecha i na serwerach (i u userów) dostaniesz Bany na IP (a jako że masz lokalne, to Ban będzie przysługiwał nie tylko tobie ale i wszystkim osobom łączącym się z danej sieci)