Problem z "Recovery" podczas instalacji windows 7

Witam!

 

Przed chwilą chciałem zainstalować Windows 7 z 10. Zrobiłem bootowanego pendrive (z plikiem iso) i ponownie uruchomiłem komputer.Kiedy kliknołem “Uaktualnianie” wyświetlił mi sie tekst: " Komputer został uruchomiony z dysku instalacyjnego systemu Windows. Usuń dysk i ponownie uruchom komputer, tak aby syystem windows mógł zostać uruchomiony normalnie. Następnie włóż dysk instalacyjny i ponownie uruchom aktualizację. Do wykonania aktualizacji nie wybieraj opcji Niestandardowa (zaawansowane). Spowoduje ona zainstalowanie nowej kopii systemu Windows oraz usunięcie programów i danych użytkownika." A więc kliknełem zamknij i usunełem pendriva z USB. Na ekranie pojawiło mi sie takie coś: “Recowery” Your PC/Device nedds to be repaired. The Boot Configuration Data for your PC is missing or contains errors. File: \Boot\BCD Error code: 0x000000f You’ll need to use recovery tools. If you don’t have any installation media (like a disc or USB device) contact your PC administrator or PC/Device menufacturer.  POMOCY!!! :frowning:

Nie rozpisując się : http://superuser.com/questions/628038/boot-bcd-status-0xc000000f-error