Problem z reinstalacja gears of war

witam. pisze bo mam oto taki problem.

zakupiłem grę GEARS OF WAR i zacząłem instalacje na kompie. niestety kiedy stan instalacji sięgał około 80 procent nastąpił skok napięcia i komp mi sie zrestartował. po ponownym uruchomieniu komputera i próbie instalacji, instalator nakazał odinstalowanie zainstalowanej części gry.tak tez zrobiłem posługując sie windowsowskim “dodaj/usuń program”. niestety probując ponownie zainstalować grę ukazuje mi sie komunikat :

"do you want to completely remove the seleccted applications…"i jeżeli wybieram “tak” ukazuje sie komunikat

“error - 1605, ta akcja jest prawidłowa jedynie dla produktów które są zainstalowane”, kolejno zatwierdzam ten komunikat, i ostatecznie pokazuje mi sie informacja z gry “the wizard was interrupted before GEARS OF WAR could be completely installed or uninstalled …:” i na tym kończy sie instalacja. zależy mi bym mógł pograć w ta grę. zresztą za to zapłaciłem. a ten Windows robi mi psikusy. czekam na pomoc :smiley: . wielkie dzieki! !!

oczywiście probowałem już chyba wszystkiego…poczynając od “windows clean up” po your uninstaler 2008 pro! !!

A próbowałeś cofnąć system do poprzedniego stanu z przed instalacji tej gry

Daj Start-Programy-Akcesoria-Narzędzia systemowe-Przywracanie systemu i wybierz punkt przed instalacją owej gry

nie bardzo da sie przywrócić system…ponieważ nie utworzył punktu przywracania sytemu…niestety…wydaje mi sie ze coś siedzi mi w rejestrze…i sie ukrywa…ujawnia sie jak chce zainstalować grę…i nie mogę tego zrobić… POMOCY! !!

XcichociemnyX , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.