Problem z rejestrem przy włączeniu Komputera

Dzień dobry. Instalowałem słownik polsko - angielski. Niestety, program nie działał poprawie i go odinstalowałem. Jednak przy włączeniu komputera wyskakuje mi komunikat : “Nie można załadować lub uruchomić podanego w rejestrze pliku c/programy/Słownik/watch.exe. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z rejestru odwołanie do niego”. Chciałbym usunąć z rejestru, ale nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś mógłby mi napisać jak to się krok po kroku robi?

Gareth , wybierz Start->Uruchom… i w pole wpisujesz regedit oraz klik na OK. Potem naciskasz kombinację klawiszy Crtl+F i wpisujesz nazwę słownika. Usuwasz wszystko, co znajdzie odnośnie tego słownika.

Można też użyć programu do czyszczenia rejestru o np http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.3.0.780 możesz poszukać innych na vortalu

Przeczyść rejestr Ccleanerem (opcja:rejestr),zainstaluj ponownie.

Jak to nie pomoże to jeszcze spróbuj Wise Registry Cleanerem.

Ten słownik instalowałem też na poprzednim komputerze i mój kolega usunął to w 10 sekund. Jeszcze mnie wyśmiał , że sam tego nie umiałem zrobić. olcia9393 - tak zrobiłem, ale nic to nie dało, nadal wyskakuje.

Gareth , na pewno wszystko usunąłeś?? Zastosuj się do porad innych użytkownków, jeżeli to nic nie da, to zainstaluj ponownie ten słownik, ale spróbuj go odinstalować jakimś programem do deinstalacji programów, np. Revo Uninstaller. Wybierz wtedy tryb Zaawansowany, który powinien usunąć wszystkie pozostałości, także z rejestru.

Wise Registry Cleaner pomógł. Już wszystko naprawione. Dziękuję bardzo Wam wszystkim: olcia9393, Wujot, Chillout :smiley: . Życze dobrego dnia :slight_smile: