Problem z rejestrem systemowym Windows`a

Mam pytanie:

Niedawno zainstalowałem program, po jakimś czasie go odinstalowałe i teraz kiedy kolejny raz zainstalowałem nie mogę założyć nowego konta. Prawdopodobnie program ten powpisywał się w rejestry systemowe i mimo wyrzucenia wszystkich znalezionych przeze mnie jego skladników nadal nie mogę założyć nowego konta- nawet jeśli łącze się przez inny serwer inne IP.

Nie ma ktoś może jakiegoś programu który sprawdzałby przy instalacji danego programu gdzie dokladnie instalują się jego skladniki i gdzie zostawia wszystkie wpisy w rejestrze czy też systemie?

Ewentualnie jakaś rada jak usunąć program i “wszystko z nim powiązane”.

Z góry dziękuję za pomoc.

jaki to program?

jeden z softów pokera.

czyli program jest zainstalowany :!: sprawdź czy tu nic nie pozostało start-> uruchom-> %windir%\Downloaded Program Files

Sprawdziłem i jedyne co tam sie znajduje wklejam poniżej- to raczej żaden z tych progsów.

Może jest jakaś możliwość wyszukania wszystkich, plików, wpisów w rejestrze i itd. wg daty np zainstalowania programu?

Zwykła opcja wyszukaj nic nie daje!

Może jakiś program, który podczas instalacji danego programu mógłby śledzić wszystkie miejsca gdzie “wpisuje” sie dany program?

beztytu322uxo0.jpg

zrób tak odinstaluj program, zresetuj kompa, kolejno zrób scanowanie programem Jv16 Power Tools, który znajdziesz na Vortalu, restart kompa następnie ponowna instalacja.

ok thx.

Teraz musze lecieć już na uczelnie.

Jak wróce to tak spróbuje zrobić i się odezwe.

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 7:56

Niestety nic to nie pomogło.

Chyba, że źle obsługuje ten program- już sam nie wiem.

W każdym razie sprawa wygląda w ten sposób, że skoro nawet przez inne IP dalej wykrywa mi stare konto to znaczy, że program pozostawiał po sobie w kompie dużo śladów, których nijak nie mogę znaleźć, a tym samym usunąć- masz jakaś nową idee, albo oświeć mnie dokładniej co do użycia tego programu.