Problem z rejestrem systemowym Windows`a


(Mkainka) #1

Mam pytanie:

Niedawno zainstalowałem program, po jakimś czasie go odinstalowałe i teraz kiedy kolejny raz zainstalowałem nie mogę założyć nowego konta. Prawdopodobnie program ten powpisywał się w rejestry systemowe i mimo wyrzucenia wszystkich znalezionych przeze mnie jego skladników nadal nie mogę założyć nowego konta- nawet jeśli łącze się przez inny serwer inne IP.

Nie ma ktoś może jakiegoś programu który sprawdzałby przy instalacji danego programu gdzie dokladnie instalują się jego skladniki i gdzie zostawia wszystkie wpisy w rejestrze czy też systemie?

Ewentualnie jakaś rada jak usunąć program i "wszystko z nim powiązane".

Z góry dziękuję za pomoc.


(Ozzi91) #2

jaki to program?


(Mkainka) #3

jeden z softów pokera.


(De Niro) #4

czyli program jest zainstalowany :!: sprawdź czy tu nic nie pozostało start-> uruchom-> %windir%\Downloaded Program Files


(Mkainka) #5

Sprawdziłem i jedyne co tam sie znajduje wklejam poniżej- to raczej żaden z tych progsów.

Może jest jakaś możliwość wyszukania wszystkich, plików, wpisów w rejestrze i itd. wg daty np zainstalowania programu?

Zwykła opcja wyszukaj nic nie daje!

Może jakiś program, który podczas instalacji danego programu mógłby śledzić wszystkie miejsca gdzie "wpisuje" sie dany program?

beztytu322uxo0.jpg


(De Niro) #6

zrób tak odinstaluj program, zresetuj kompa, kolejno zrób scanowanie programem Jv16 Power Tools, który znajdziesz na Vortalu, restart kompa następnie ponowna instalacja.


(Mkainka) #7

ok thx.

Teraz musze lecieć już na uczelnie.

Jak wróce to tak spróbuje zrobić i się odezwe.

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 7:56

Niestety nic to nie pomogło.

Chyba, że źle obsługuje ten program- już sam nie wiem.

W każdym razie sprawa wygląda w ten sposób, że skoro nawet przez inne IP dalej wykrywa mi stare konto to znaczy, że program pozostawiał po sobie w kompie dużo śladów, których nijak nie mogę znaleźć, a tym samym usunąć- masz jakaś nową idee, albo oświeć mnie dokładniej co do użycia tego programu.