Problem z reklamami


(K Pospiech) #1

Co jakiś czas podczas przeglądania www w Firefoxie, IE odpala samoczynnie stronę z reklamą. Jestem totalnie głupi w związku z tym problem, pojawił się u mnie pierwszy raz. Widziałem wcześniej temat z tym samym problemem (lecz z inaczej wyglądającym logiem). Napisałem w tamtym temacie, lecz... post znikł. Dlatego raz jeszcze proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

oto log:

ps. Jestem pełen podziwu dla moderatorów tego forum :slight_smile: Działają szybciej niż mój internet :slight_smile:


(Gismo137) #2

zobacz tu: http://www.strefabezpieczenstwa.pl/topi ... =webhancer


(qrczak13) #3

Pobierz Windows Worms Doors Cleaner, ustaw znaczki na zielono, Netbios może być na żółto.

Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Pobierz LSP - FIX zaznacz " I know what I'm doing",

następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę webhdll.dll i whiehlpr.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Usuń pliki i foldery na czerwono ręcznie z dysku w trybie awaryjnym, a wpisy w HJT.

Poczytaj o usuwaniu Purity i zastosuj.

Zastosuj SimtFraudFix, opcja 2 w trybie awaryjnym.

Nowe logi z HJT i SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt


(K Pospiech) #4

Postępując wg wskazówek, zepsułem sobie system do reszty, w akcie desperacji... przywróciłem system i... pomogło. Przepraszam za zawracanie głowy, choć przyznać muszę, że wkrótce i tak muszę sformatować dysk. Od ostatniego formatu minęło 11 miesięcy, trochę wydajność już nie ta :wink:

Dziękuję za pomoc :slight_smile:


(Joan Sunshine) #5

Wklej koniecznie nowe logi


(K Pospiech) #6

Nowe logi. Pewnie dużo tam jest syfu, ale póki co chodzi sprawnie wszystko :wink: A wkrótce czeka mnie format :stuck_out_tongue:


(Joan Sunshine) #7

zrób proszę raz jeszcze dokładnie to, co qrczak13 napisał wcześniej, co się stało konkretnie z systemem podczas usuwania tego?


(K Pospiech) #8

Oprócz tego, że wysypał się system doszczętnie, to nic wielkiego, niestety, ja to już taka lama jestem, że jak za rączkę ktoś mnie nie poprowadzi, to tylko zepsuję :slight_smile: Po prostu zacząłem usuwać to co kazaliście, widocznie coś zrobiłem nie tak.