Problem z reklamami

Co jakiś czas podczas przeglądania www w Firefoxie, IE odpala samoczynnie stronę z reklamą. Jestem totalnie głupi w związku z tym problem, pojawił się u mnie pierwszy raz. Widziałem wcześniej temat z tym samym problemem (lecz z inaczej wyglądającym logiem). Napisałem w tamtym temacie, lecz… post znikł. Dlatego raz jeszcze proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

oto log:

ps. Jestem pełen podziwu dla moderatorów tego forum :slight_smile: Działają szybciej niż mój internet :slight_smile:

zobacz tu: http://www.strefabezpieczenstwa.pl/topi … =webhancer

Pobierz Windows Worms Doors Cleaner, ustaw znaczki na zielono, Netbios może być na żółto.

Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Pobierz LSP - FIX zaznacz " I know what I’m doing",

następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę webhdll.dll i whiehlpr.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Usuń pliki i foldery na czerwono ręcznie z dysku w trybie awaryjnym, a wpisy w HJT.

Poczytaj o usuwaniu Purity i zastosuj.

Zastosuj SimtFraudFix, opcja 2 w trybie awaryjnym.

Nowe logi z HJT i SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt

Postępując wg wskazówek, zepsułem sobie system do reszty, w akcie desperacji… przywróciłem system i… pomogło. Przepraszam za zawracanie głowy, choć przyznać muszę, że wkrótce i tak muszę sformatować dysk. Od ostatniego formatu minęło 11 miesięcy, trochę wydajność już nie ta :wink:

Dziękuję za pomoc :slight_smile:

Wklej koniecznie nowe logi

Nowe logi. Pewnie dużo tam jest syfu, ale póki co chodzi sprawnie wszystko :wink: A wkrótce czeka mnie format :stuck_out_tongue:

zrób proszę raz jeszcze dokładnie to, co qrczak13 napisał wcześniej, co się stało konkretnie z systemem podczas usuwania tego?

Oprócz tego, że wysypał się system doszczętnie, to nic wielkiego, niestety, ja to już taka lama jestem, że jak za rączkę ktoś mnie nie poprowadzi, to tylko zepsuję :slight_smile: Po prostu zacząłem usuwać to co kazaliście, widocznie coś zrobiłem nie tak.