Problem z resetem komputera

Witam jestem tu nowy i juz mam problem mianowcie kiedy rano wlaczam komputer wlacza mi sie do windowsa pulipitu i po paru minutach resetuje sie albo dojdzie do ladowania windowsa i reset przed resetem wyskakuje blue scren lecz szybko znika i jest reset kompa niewiem co sie dzieje po pewnym czasie po kilkanastu resetach udaje sie wlaczyc komputer i juz chodzi caly dzien bez resetowania co sie dzieje ???

Konfiguracja komputera

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna

Typ procesora Intel Celeron D 326, 2533 MHz (19 x 133)

Nazwa płyty głównej ECS P4M800-M7 (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA P4M800 Pro

Pamięć fizyczna 512 MB

Typ BIOS’u AMI (12/21/05)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Multimedia

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

PROSZE O POMOC !!

Przeczytaj Regulamin Forum, nie krzycz, używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

pomocy ;]

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.