Problem z resetowaniem się kompa!

Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam!!!Proszę WAS o radę może ktoś będzie w stanie mi pomóc , zakupiłem nowego kompa i mam straszny problem cały czas po zainstalowaniu systemu gdy włączę go to kilka razy sam mi się resetuje i np.po 3 razach resetu wychodzi mi info abym sprawdził sprzęt który jest w środku kompa bo coś niewspółpracuje z płytą główną niepamiętam dokładnie coto był za tekst gdyż szybko on znika.Najpierw po restarcie jak już wsp.około 3 razy sam się resetuje wychodzi info białe litery na czarnym tle jak chcę uruchomić system czy normalnie , awaryjnie , trzeciego tekstu niemogę sobie przypomnieć i w tym czasie jest odliczany czas 30 sekund po tym czasie sam się znowu resetuje lub jak wybiorę strzałkami jaki chcę odpalić i naciskam ENTER scenariusz jest ten sam.Dzisaj pierwszy raz pokazał mi się tekst na niebieskim tle białe litery sorki że tak opisuję ale wolę dokładnie aby mógł ewentualnie ktoś zdiagnonizować mój problem szybciej.Więc tak piszę co jakie informacje pokazało na monitorze oto one : Sygnatura błędu BCCode:1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : 80512BC3 BCP3 : BAD77A04 pod spodem tego jest następny tekst oto on BCP4 : 00000000 OSV er : 5_1_2600 SP:2_0 Product:256_1 to tyle a drugi pod tym tekst to Treść raportu o błędach i oto teść jego:Następujące pliki zostaną dołączone do tego raportu o błędach:C:\DOCUME~ ten znak po DOCUME ma być u góry ale niewiem jak to zrobić ponieważ ani przyciskiem Alt , Shift , Ctrl nieda się go tam wstawić dalej to 1\MACIEK\USTAWI~ (góra znaczek po ustaw) 1\Temp\WER53d5.dir00\Mini 061207-02.dmp następny to C:\DOCUME~ (znów góra ten znak po DOCUME) 1\MACIEK\USTAWI~ (góra znak) 1/Temp\WER53d5.dir00\sysdata.xml to wszystko.Jeśli ktoś z WAS będzie mi wstanie pomóc i wytłumaczyć oco tu biega będę ogromnie wdzięczny tej osobie lub osobom bo niestety w te klocki to akurat jestem cienki i niemam zielonego pojęcia co te skróty mogą oznaczać !!

Użyj opcji szukaj i poczytaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php