Problem z restartującym się komputerem

Witam mam taki problem otóż po włączeniu komputera zależy to czasowo raz jest od razu raz za jakąś chwilę lub czasami bezproblemowo działa nawet cały dzień lub aż do ponownego uruchomienia.Co mam na myśli pisząc te słowa jak sam mi się komp zrestartuje nagle podczas pracy nie wiadomo z jakiej przyczyny to potem odpala ale bez obrazu na monitorze mimo iż pokazuje on że jest w stanie czuwania.Muszę znów samoczynnie zrobić restart aby móc działać na kompie , niby wszystko powraca do normy.Lecz niestety trzeba czekać w tej niepewności kiedy scenariusz się znów powtórzy jeszcze żeby procesor na przykład ciężko coś obliczał lub karta grafiki ale żeby coś takiego się robiło podczas przeglądania stron internetowych lub słuchania muzyki no bez przesady.Proszę o pomoc jak ewentualnie można jeśli jest taka opcja samodzielnie móc rozwiązać wyżej opisany problem.System nowy był stawiany 2 dni temu , wszystkie sterowniki zainstalowane , java nie zdążyłem tylko kodeków zainstalować ale przecież one tak sądzę do restartów kompa nie powinny mieć wspólnego nic , prawda ???

Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu , mam już tak od dłuższego czasu niestety raz działa bezproblemowo a raz takie się dzieją rzeczy wyżej opisane.

Pobierz na pulpit MyEventViewer, z tej stronki, ten malutki program. Jest na samym dole spolszczenie a ciut wyżej ten program. http://translate.googleusercontent.com/ … Ej9ZLtLdvA

Wypakuj oba zipy i zawartość spolszczenia wklej do folderu myeventviewer. Uruchom. Tam każdy błąd dziennika zdarzeń będzie dobrze opisany. Możesz kopiować do notatnika. Chodzi o błędy aplikacji i systemowe. Potem możesz zapodać tekst do wklej.to tutaj pokazać linka. Zbędne zipy i folder spolszczenia usuń. Coś przypuszczam, że to może tak robić zasilacz. Nie trzyma napięć… albo jak. Masz starego, z czarnej listy?

Witaj dzięki za szybką reakcję daj znać proszę czy oto chodziło mam na myśli czy cały plik jest tak jak być powinno.

Oto link:

C:\Users\WODZU\Downloads\myeventviewer-x64\report.html

mam tu na myśli system Windows 7 Ultimate x64 nie Windows 8 resztę jeśli chodzi o części komputerowe w opisie to wszystko się zgadza.

Miałem tak samo a u mnie problemem okazał się kabelek od przycisku restartu. Odłączyłem go od płyty głównej wszystko działało.

A jak go odłączę a będę chciał restart wykonać to jak tego dokonam hmmm…???

Dodane sobota, 6 lipca 2013, 16:31

Jeśli chodzi o zasilacz to miałem firmy Tagan 900W był wymieniany na nowy gdyż podczas gwarancji padł i nie mieli takiego samego i dali ten który jest w opisie i działał dłuższy czas bezproblemowo i nagle tak zaczęło się chrzanić z tymi restartami kompa przy okazji również wymieniali kartę grafiki z GTX 285 na tą którą mam teraz w opisie czyli GTX 470.

Zaznaczyłeś jedno. W opcjach u góry masz Widok i kliknij raport HTML wszystkie pozycje. Wyświetli się wszystko, to z górnego paska adresu skopiuj adres i wklej tu.