Problem z Roterem

Mam taki problem.

Chcę dodać do rotera adres MAC telefonu Nokia N95 8GB. Na forach czytałem, że trzeba wpisać w przeglądarce http://192.168.1.1/.

Kiedy wpisałem go wyświetliło mi się okno do zalogowania się. Otóż mój problem polega na tym ,że nie mogę się zalogować. Standardowe hasło i login: admin nie działa.

Czy jest możliwość zresetowania jakoś tego hasła? Mój roter to ASMAX Wireless-G AR 704g.

Można go zresetować, ale wiąże się to z utratą wszystkich ustawień sieci - musisz ustawić to od nowa. Na tylnym panelu jest taki mały otworek - to właśnie reset.

TAK Dokonując resetu ustawień routera do ręki spinacz do papieru wyprostuj go i włóż końcówkę spinacza w otworek na tylnej ścianie do oporu by wcisnąć znajdujący jeę tam przycisk po około 10 sekundach czasami szybciej innym razem dłużnej w zależności od routera odłącz zasilanie od routera (TY masz tam włącznik z tyłu obok RESET więc wyłącz router) po ponownym włączeniu powinny przywrócić się ustawienia fabryczne.

adam4797 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.