Problem z routerem D-LINK 604 nie łączy się z przeglądarką

Witam mam taki problem posiadam router D-LINK 604 chciałem go ponownie podłączyć ale nie da się go skonfigurować router ( nie da się wejść do jego ustawień przez 192.168.0.1) restartowanie też nie pomaga. Palą się na nim następujące diody: 1power 2wan 3portu do którego podłączam komputer. Po niżej zamieszczam fotki może ktoś się na tym zna i coś doradzi mi na jednej fotce jest komend (uruchom>>cmd>>ipconfig/all)

tg7342_capture1.jpg

vu3347_capture2.jpg

fm2426_capture3.jpg

xo356_capture4.jpg

Z góry dziękuje za pomoc

d-link to d-link, i niech mi teraz ktoś powie że nie jest to szrot.

Pozostaje Ci resetować bydlaka do skutku.

Możliwe że żle go resetujesz.

Odłącz go z prądu, wciśnij RESET i trzymając cały czas podłącz do zasilania, dalej trzymasz reset przez jakieś 20 sekund.

Próbowałem tego ale dalej nie daje znaku, czy jest jakiś inny sposób na dostanie się do niego ??

Ustaw sobie na sztywno IP na 192.168.0.1

hmm a jak to zrobić bo w tych sprawach jestem zielony

Prawoklik na swoje poąłczenie sieciowe z d-linkiem z poziomu właściowości połączenia sieciowego --> właściwości protokołu (internetoweg) TCP/IP

ok spróbuje

w ogólnych zaznaczyć “użyj następującego adresu IP” i tylko w polu “Adres IP” wpisać 192.168.0.1 a resztę zostawić tak jak jest ?

Dodane 22.01.2010 (Pt) 20:52

Wpisałem w Adres IP : 192.168.0.1

a w Maska podsieci : 255.255.255.0

i nic, czy robię coś źle ?? :frowning:

Dodane 22.01.2010 (Pt) 21:41

nie wiem jak to ustawić :frowning:

Domyślnie router ma przecież ustawienia na 192.168.1.1

Wtedy dopiero możesz wejść do routera…

Ustaw wcześniej w połączeniach sieciowych, aby karta sieciowa pobrała automatycznie ip.

Start->Ustawienia->Połączenia sieciowe->PPM (na połączeniu z routerem)->Właściowści->Protokół TCP/IP->Button Właściwości->Uzyskaj adres IP automaycznie i Uzyskaj automatycznie serwer DNS

Dodane 22.01.2010 (Pt) 23:29

Gdy to zrobisz to do przeglądarki w miejsce wpisywania adresu www wpisz:

http://192.168.1.1

dalej pokaże Ci się logowanie do routera.

Domyślny login to: admin

Domyślne hasło to: admin.

marcin777 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wszystko już ok doszedłem sam do tego co było przyczyną, otóż zły zasilacz podczepiłem go po zasilacz 7.5 V z DI-524 a DI-604 ma 5.0 V z góry wszystkich przepraszam i dziękuje za pomoc router śmiga już :wink: