Problem z routerem FRITZ!BOX

Witam Serdecznie , chcialbym się zwrocic do Państwa o pomoc , otóż niedawno zakupiłem nowy router FRITZ!BOX 3270 v3, miałem podłączonego go pod modem głowny ( funkcja internetu i telefonu ) Motorola SBV5121E Cable Modem … Z internetem łączyłem się za pośrednictwem WiFi ( Laptop Samsung R522, windows 7 ), ( predkosc internetu ok 2mb/s), router sluzyl dla mnie oraz dla osob ktore wynajmuja drugi dom, niestety podczas mojej nieobecności jeden z lokatorow dobrał sie do modemu w celu włączenia badz resetu, nie dowiem sie poniewaz juz ich nie zastałem jak wrociłem do domu ( kilkudniowa nieobecność ), w kazdym badz razie tak namieszał, ze nic nie moge poradzic , dostep do internetu posiadam wylacznie jesli sie polacze z glownym modeme poprzez kabel co nie jest mi na rękę …

Próbowałem wielu sposobow ale niestety nic nie pomoglo …

Co dziwne kiedy podlacze router do modemu za pomoca kabla, na routerze po restarcie swieca ( ciagle !!

Nigdy wczesniej sie to nie zdazało, badz wystarczył reset routera oraz modemu i wszystko wracało do normy …

Nawet dokonałem przywracania systemu w komputerze z nadzieja ze to ja cos poprzestawiałem, niestety rowniez nie pomoglo …

Bardzo prosiłbym o pomoc …

Jeśli ktoś namieszał, to teraz będzie ciężko dojść co narobił. To teraz zrobimy mały wywiad :slight_smile: Z routerem w ogóle da się połączyć bezprzewodowo (nie chodzi mi teraz czy jest internet ale czy można podłączyć się do LANu w ogóle)? Jeśli hasło się nie zgadza, to sprawdź na wyłączonych zabezpieczeniach i jeśli się połączy, to ustaw szyfrowanie, jeśli router bądź karta sieciowa wspiera, to najlepiej WPA2 z algorytmem AES, stwórz nowe hasło do sieci. Jeśli to zadziała, to można walczyć z wyjściem na świat. Skoro na modemie internet działa, to nie musiałeś przypadkiem sklonować MAC adresu karty sieciowej, na której działa internet do routera?

Jakby dało radę, to zrzuty z panelu routera, z jego konfiguracją by się przydały, zawsze może to rozjaśnić sytuację.

Pozdrawiam!

TomasKSC , na forum obowiązuje polska pisownia, proszę edytować swojego posta i wstawić polskie znaki diakrytyczne.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik