Problem z routerem Netgear WGR614

Witam

Otóż mam problem z połączeniem internetowym za pośrednictwem routera firmy Netgear model WGR614. Postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w Wizardzie, zatrzymuje się na sprawdzaniu poprawności połączenia. Wszystko jest odhaczone lecz jak przechodzi do sprawdzania połączenia z Internetem, wynik jest negatywny i Internetu nima. Moim dostawcą jest INEA, czytałem, że jeśli zmienia się adres MAC karty sieciowej to trzeba go zarejestrować, to mam podać adres fizyczny routera??

Czytałem również o klonowaniu adresu MAC z karty sieciowej na router, ale nie mogę wejść do ustawień routera.

Pozdrawiam ReGGiekb

podłączasz router z portu oznaczonego 1-4 do karty sieciowej kompa (karta sieciowa w trybie DHCP - czyli wszystko automatycznie)

wchodzisz na router - dane do logowania (adres login i hasło) na nalepce od spodu routera.

w menu wchodzisz na zakładkę WAN i tu wpisujesz adres mac, którego chcesz używać.

jesli chcesz rejestrować nowy mac adres - to tak podajesz mac adres portu Wan routera czyli jego adres fizyczny, jednak na to samo wyjdzie przy opcji klonowania mac adresu.

A to dlaczego?

Dzięki skrzek.