Problem z routerem U.S Robotics USR9003

Witam, Mam problem z konfiguracją tego routera, a mianowicie wszystkie dane wpisuje poprawnie itd, wszystko jest w jak najlepszym porządku ale router nie łączy się z siecią ADSL, dioda cały czas miga. Słyszałem że takie problemy się zdarzały z tym sprzętem i że mozna to naprawić wgrywająć od nowa firmware. Czy jest ktoś kto miał podobny problem z tym oto sprzętem??? Ogólnie prośiłbym o krótki instruktarz jak to zrobic samemu bo to nie jest start wahadłowca i raczej nie powinno z tym być problemu ale ogólnie ja się na tym nie znam i nie chciałbym narobić jeszcze większego bałaganu a jak bym dostał od jakiejś życzliwej osoby instruktarz to będę mógł działać bez stresu :smiley: Aha i ewentulne kable jakie są do tego potrzebne :smiley: Z góry dzięki za porade :smiley:

Witam! Miałem podobne problemy z routerem EDIMAX. Wykonywałem czynności opisane w instrukcji i przez tydzień nie uzyskałem połączenia z siecią oprócz nowego hasła i jego zmiany. Dopiero podłączenie urządzenia do “zdrowej” sieci czyli u sąsiada spowodowało że ruter zadziałał zaraz po podłączeniu go do sieci w moim domu. Myślę cały czas na ten temat i nie mam pojęcia co to było. Żeby było śmieszniej jego router po podłączeniu do mojej sieci również zadziałał. Może ta operacja coś pomoże. Pozdrawiam.

To nic nie da bo już próbowałem u kilku osób ten router i nic, a w dodatku inne routery u mnie działaja bez problemu :confused:

Ja używam zyxela i jestem zadowolony tylko troszke wifi ma słaby zasięg i nie można podłączyc innej anteny:/ ale to nie jest tematem postu:) ten router to pozostałość po sklepie i chce go podłączyć na działce i skoro go już mam to nie chce mi się wydawać kasy na następny:) Z resztą tam nie jest mi potrzebne nie wiadomo co:)

viewtopic.php?f=15&t=276942

pod tym linkiem nie ma odpowiedzi na moje pytanie, wiem jak się zalogować w panelu routera, wprowadzam dane i konfiguruje wszytko tak jak trzeba z tym ze ten router nie łączy się z siecią.