Problem z routerem U.S Robotics USR9003

(Nurkers) #1

Witam, Mam problem z konfiguracją tego routera, a mianowicie wszystkie dane wpisuje poprawnie itd, wszystko jest w jak najlepszym porządku ale router nie łączy się z siecią ADSL, dioda cały czas miga. Słyszałem że takie problemy się zdarzały z tym sprzętem i że mozna to naprawić wgrywająć od nowa firmware. Czy jest ktoś kto miał podobny problem z tym oto sprzętem?????? Ogólnie prośiłbym o krótki instruktarz jak to zrobic samemu bo to nie jest start wahadłowca i raczej nie powinno z tym być problemu ale ogólnie ja się na tym nie znam i nie chciałbym narobić jeszcze większego bałaganu a jak bym dostał od jakiejś życzliwej osoby instruktarz to będę mógł działać bez stresu :smiley: Aha i ewentulne kable jakie są do tego potrzebne :smiley: Z góry dzięki za porade :smiley:

(Smiglo100) #2

Witam! Miałem podobne problemy z routerem EDIMAX. Wykonywałem czynności opisane w instrukcji i przez tydzień nie uzyskałem połączenia z siecią oprócz nowego hasła i jego zmiany. Dopiero podłączenie urządzenia do "zdrowej" sieci czyli u sąsiada spowodowało że ruter zadziałał zaraz po podłączeniu go do sieci w moim domu. Myślę cały czas na ten temat i nie mam pojęcia co to było. Żeby było śmieszniej jego router po podłączeniu do mojej sieci również zadziałał. Może ta operacja coś pomoże. Pozdrawiam.

(Nurkers) #3

To nic nie da bo już próbowałem u kilku osób ten router i nic, a w dodatku inne routery u mnie działaja bez problemu :confused:

(Nurkers) #4

Ja używam zyxela i jestem zadowolony tylko troszke wifi ma słaby zasięg i nie można podłączyc innej anteny:/ ale to nie jest tematem postu:) ten router to pozostałość po sklepie i chce go podłączyć na działce i skoro go już mam to nie chce mi się wydawać kasy na następny:) Z resztą tam nie jest mi potrzebne nie wiadomo co:)

(Pawels106) #5

viewtopic.php?f=15&t=276942

(Nurkers) #6

pod tym linkiem nie ma odpowiedzi na moje pytanie, wiem jak się zalogować w panelu routera, wprowadzam dane i konfiguruje wszytko tak jak trzeba z tym ze ten router nie łączy się z siecią.