Problem z routerem - Web Authentication Redirect

Witam.

Korzystam z routera TP Link WR543G, a moj problem wyglada nastepujaco - w momencie gdy chce wejść na strone routera wyskakuje mi komunikat

“Web Authentication Redirect” dzieje sie to tylko na laptopie, na telefonie nie mam tego problemu, próbowałem wyłączyć antyvirusa, defendera etc. przywrócenie fabrycznych ustawień jak i resetowanie routera nie pomogło, na telefonie strona otwiera się normalnie problem jest tylko na laptopie jakieś pomysły żeby to obejść/naprawić?

 

Edit:

Zapomniałem dodać, a może sie przydać. System operacyjny - Win 8.1

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Użyj innej przeglądarki na laptopie.

 

Laptop możliwe,że zawirusowany.

Próbowałem z firefoxem chrome opera i ie także to nie wina przeglądarki, niedawno robiłem pełnego skana lapek byl czysty, korzystam z avg 2014 premium.