Problem z routerem

Witam.

Korzystam z komputera stacjonarnego i używam internetu za pomocą urządzenia które łapie internet z routera który jest w pokoju obok.

Niestety co pare sekund internet sie traci, a następnie łączy.

Siła sygnału maksymalna.

Co zrobić żeby nie tracił połączenia ?

Nie znam sie wgl na tym, więc proszę o wyrozumiałość i dokładnie opisanie rozwiązania tego problemu.

Z góry bardzo dziękuje

Szofi , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Napisz, co to za router.

Od kiedy masz ten problem? Wcześniej też tak było? Jest wiele przyczyn zrywania połączenia z internetem - awaria routera, niewydolność linii, po której jest dostarczany internet do budynku, … podaj więcej szczegółów.

Czy po podłączeniu komputera kablem do routera, bez użycia tego urządzenia (w jaki sposób jest ono podłączone do komputera?), problem również występuje?

Moj brat i tata mają laptopy i im nie przerywa, a łączy się normalnie przez WLAN. Tylko mi przerywa na komputerze stacjonarnym. Takie mam urządzenie http://allegro.pl/tanio-sprzedam-d-link … 92482.html

Problem występuje od miesiąca ? może więcej. Wcześniej nie przerywało, miałem stary komputer i miałem windows’a XP a teraz mam 7 może przez to ?

Czytałem gdzieś ze trzeba sterowniki zaktualizować ale jak aktualizowałem to wyskoczyło niepowodzenie.