Problem z rozlączaniem neta i restartowaniem kompa


(bartinio21) #1

Witam,

mam taki problem o tuz codziennie rozłącza mi się internet a do tego raz na jeden dzień podczas gdy net się wyłącza restartuje sie komputer i wykasuje taki komunikat http://img690.imageshack.us/img690/1949/bladne.jpg

w czym tkwi problem? jak mogę temu zaradzić? z góry dziękuje za pomoc :wink:


(kliszka) #2

Rozwiązanie: Poszukaj nie podpisanych sterowników i bądź szczególnie podejrzliwy wobec ostatnio instalowanych lub aktualizowanych programów antywirusowych, narzędzi do wypalania płyt CD, narzędzi dyskowych oraz programów do tworzenia kopii zapasowych, które mogły zainstalować wadliwy sterownik filtra systemu plików

START - PANEL STEROWANIA - MENADŻER URZĄDZEŃ . - szybciej ..- co ostatnio instalowałeś ? i od kiedy zaczęły się problemy ( skojarz występowanie problemów z instalacją programu itp. itd .)


(bartinio21) #3

a mam pytanie jak znaleźć te niepodpisane sterowniki?


(kliszka) #4

START - PANEL STEROWANIA - MENADŻER URZĄDZEŃ . - szybciej ..- co ostatnio instalowałeś ? i od kiedy zaczęły się problemy ( skojarz występowanie problemów z instalacją programu itp. itd .) Rozwiń całe drzewo - musisz sprawdzać po kolei..

http://support.microsoft.com/kb/308514/pl - stosuj się do tych zaleceń..


(bartinio21) #5

chyba udalo mi sie to naprawic :wink: teraz pozostaje problem z rozlaczaniem neta ;/ jest to bardzo uciazliwe, moze trzeba usunac ten caly LOCAL Area Connection?


(kliszka) #6

odinstaluj kartę sieciową i zainstaluj jeszcze raz :lol: :lol:


(bartinio21) #7

tak właśnie zrobiłem jestem ciekaw na jak długo to starczy :slight_smile: Dzieki za pomoc