Problem z RPC

Dzień dobry. Pisze bo pojawił się pewien problem. Mianowicie w Windows XP Professional pojawia mi się uciążliwy komunikat: System Windows zostanie zamknięty, ponieważ Usługa Zdalnego Wywoływania procedur RPC została nieoczekiwanie przerwana…

Co z tym zrobić?, jak zapobiec zamykaniu się Windowsa po takim komunikacie?.. :frowning:

Pozdrawiam.

TO jest blaster u mnie tez takie coś się pojawiało nie pamiętam strony z łatką na niego ale poszukam

Albo tak:

Panel sterowania---->Narzędzia administracyjne---->Usługi—>Zdalne wywoływanie procedur (RPC)—>odzyskiwanie—> we wszystkich 3 błędach ustaw “uruchom usługę ponownie”

Najpierw zmień komputerowi datę na wczorajszą ( bo ci się restartuje co 60 sekund) a jak zmienisz datę to zyskasz czas na walkę z robakiem.

Następnie postępuj dokładnie wg. wskazówek:

http://www.voytek.enter.net.pl/msblast/

Dzięki za rady, działałem już na XP, ale nie zdarzały mi się takie cuda :smiley: , to powiedzcie mi jeszcze…usunąłem konto administatora i teraz mam konto z ograniczeniami, jak przywrócić pełny dostęp do konta administratora?..

Moze załóż sobie nowe konto i przy zakładaniu wybierza że by to konto było admina chociaz nie wiem czy to ci się uda jeśli masz konto z ograniczeniem ja zakładałem kontem admina drugie konto admina ale moze ci się uda

…Trochę się namęczyłem, ale już wszystko gra :slight_smile: , Dziękuje Wszystkim za podpowiedzi.

Pozdrawiam.