Problem z RunDLL

(Adrianek22) #1

Witam,

posiadam laptopa marki Acer i od pewnego czasu kiedy go włączam wyskakują komunikaty pierwszy:

RunDLL: Wystąpił błąd podczas ładowania C:\Windows\system32\ssqOEUIm.dll

Nie można odnaleźć określonego modułu.

nie mam pojęcia czym to jest spowodowane może usunąłem coś przez przypadek?

oraz drugi komunikat:

Microsoft Windows: Program rtclk MFC Application przestał działać

Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi cię, jeśli

istnieje dostępne rozwiązanie.

z tym drugim komunikatem też nie wiem jaki program może być powiązany i co powoduje takie błędy..

Nie wiem dlaczego ale czasami lecz nie zawsze wyskakuje komunikat explorator windows przestał działać i wszystko mi się zamyka :confused:

może jest to spowodowane tym że miałem angielską wersje systemu Windows Visty i spolszczyłem ją za pomocą Vistalizator który znalazłem w sieci :confused:

bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów..

z góry dziękuje

(Ciuci) #2

Daj log z combofix viewtopic.php?f=16&t=36654 na dole w linku.

(Frog) #3

adrian568 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Adrianek22) #4

nie mogę tam wkleić loga bo wyskakuje mi komunikat że ten wątek został zamknięty i niemoge w nim uczestniczyć :confused: jeśli to nie problem to mogę wkleić tutaj..

i jeszcze jedno pytanie nie znam się na tym więc nie wiem co mam dokładnie wkleić cały ten log który wyskoczył po skanowaniu czy jakąś jego część??

(Henio Mazurek) #5

Nie wklejasz tam ale tutaj.

Odpalasz ComboFix, wyłącz wtedy jak i podczas pobierania antywirus i firewall, wygenerowany log cały wklejasz na www.wklej.org lub www.wklej.eu, po wklejeniu dostaniesz link do swojego pliku, który zamieszczasz w poście tutaj.

(Adrianek22) #6

oki dzięki za podpowiedź a to linki do wklejki:

http://www.wklej.org/id/78622/

http://www.wklej.eu/index.php?id=158e4eee9e

-- Dodane 15.04.2009 (Śr) 20:38 --

mówi wam coś ten log? ja w ogóle nie wiem oco w nim chodzi :?

-- Dodane 15.04.2009 (Śr) 21:51 --

pomożecie? :frowning: