Problem z samoistnym wyłączaniem/restartowanie się komputera


(list3ek) #1

Witam, niedawno formatowałem dysk. Wszystko było w porządku, ale od pewnego czasu kiedy włączam komputer przy ekranie powitalnym pojawia się biały ekran na zmianę z ekranem tak jakby z pionowymi paskami, albo po prostu czarny ekran i system sie restartuje.. Jednak kiedy wspomniane problemy nie wystąpią i jakimś cudem pojawi się pulpit, to po chwili albo staje mi wszystko - nic nie mogę zrobić (nawet ruszyć myszką), albo komp sam się restartuje i w kółko to samo. Czasami kiedy coś robię, np przeglądam internet to potrafi się sam zrestartować i znowu zaczyna się to samo. Po około 10 próbach odpalenia kompa, za którymś razem włączy się poprawnie. Nie mam pojęcia o co chodzi, dlatego proszę Was o pomoc. Dodam też, że system skanowałem Malwarebytes'em - wykrył tylko jeden wirus (usunąłem go). Dla pewności uruchomiłem jeszcze skaner avast oraz spybot - wszystkie wykryte wirusy usunąłem. Jeśli będą potrzebne mam już gotowe logi z OTL'a.


(Kkoksu1100) #2

-na wszelki wypadek zalecałbym ponowną instalację systemu.......-ew . sprawdzenie pamięci,karty ,procesora zasilacza,,itp--czyli jedna pierwsze ponowna instalacja sys....


(list3ek) #3

Systemu niestety nie dam rady na nowo zainstalować, ponieważ pozyczylem koledze płytkę gdyż myślałem, że jest wszystko w porządku - na początku nie występowały takie problemy. A sprawdzenie tych podzespołów to pod jakim kątem? - temperatury?


(Marcin1025) #4

tak temperatury


(list3ek) #5

Z Everesta:

Płyta główna 38 °C (100 °F)

Procesor 54 °C (129 °F)

Procesor graficzny 59 °C (138 °F)

Pamięć procesora graficznego 60 °C (140 °F)

SAMSUNG SP0802N (dysk) 35 °C (95 °F)

Dorzucę jeszcze logi z OTL'a:

http://wklej.org/id/885729/ - OTL.txt

http://wklej.org/id/885730/ - Extras.txt