Problem z ściągnieciem ze strony

Chciałabym ściągnąc z jednej strony ( http://www.tv4u.com ) filmik , ale mam z tym problem . Nie mogę za pomoca strony keep.vid. Czy ktos zna jakas strone lub program?

Podaj link na którym znajduje sie filmik bo czasami w FireFoxie sie da tak…

Prawy przycisk myszy - Pokaż informacje o stronie - zakładka MEDIA i szukasz linku z filmem i zazwyczaj typ to “osadzony”

http://www.tv4u.com/show-large-video.as … cat=Comedy

1. Możesz także użyć wtyczki “Fast Video Dowload” do FireFox’a. Wtedy pokaże Ci sie na dole z prawej strony ikonka wtyczki. Klikniesz 2 razy i otworzy się nowe okienko w którym klikasz na odnosnik.

2. podobnie jak z tamtym tyle że wtyczka “VideoDownloader” + “DownThemAll”

EDIT…

Nie będzie łatwo z tą stronką :confused:

3. patrzysz na cały film po czym przechodzisz do

C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Temp

i tam będzie ten filmik fla1E i zanim zamkniesz okno z tym filmikiem SKOPIUJ ten plik np: na pulpit :slight_smile:

Niestety,nie mam takiego fla , jest fla 2A, 2B, 8D, 28, 165, 673, B1B, B6 , wszystkie maja rozszerzenie .tmp

a ty mozesz go ściągnąć?

Wyczyść cookies wejdź na stronke z tym filmem (na nic innego tylko na tą stronke z tym filmem) i w

C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Temp

pokaże sie (przynajmniej ja tak mam) fla xx a w miejsce xx są losowe cyfry lub literki.

A te TMP zmień na SWF

Jeśli nie widzisz rozszerzenia to wejdź w mój komputer - Narzędzia - opcje folderów - Widok - i przy “ukryj rozszerzenia znanych plików” odhacz ptaszka i ZASTOSUJ i OK.

Do odtworzenia SWF przyda Ci się FLV PLAYER :slight_smile:

Nic innego Ci nie poradze :confused:

tak, tylko , jak wklejam ten plik na pulpit (nie zamykam okna z tym filmikiem) to pokazuje mi sie komunikat ,że plik jest uzywany

Ściągnij sobie program Unlocker, zainstaluj i klikin prawym przyciskiem myszy ten plik i wybierz UNLOCKER i tam później wybierasz “Uwolnij wszystkie”

Może nieco inaczej…

Za pomocą URL Snooper przechwyć bezpośredni adres do pliku FLV, a później skorzystaj np. z menedżera downloadu (Orbit, GetFlash, …, wewnętrzny download w prezeglądarce Opera, albo wklej na pasek adresu). Na tej stronce nawet wznawianie ściągania działa.

Właśnie chodzi o to że bezpośredni link prowadzi do pliku o wadze 13 KB :confused:

Spróbuje ten program i dam znać :slight_smile:

Cóż… tak z ciekawości ściągnąłem plik Martin & Lewis wtih Burt Lancaster.flv - 187 MB.

Więc podaj odnośnik do tego filmu BEZPOŚREDNI :slight_smile:

Mario, robię tak jak mówisz i plik sam znika , jak Boga kocham, po prostu znika sobie, nie wiem gdzie on jest

Placio74 , z całym szacunkiem,ale ja nie wiem o czym ty mówisz, nie znam tych programów i nie wiem jak sie z nich korzysta, jestem laikiem, nie siedzę w tym temacie

Bezpośredni link do twojego filmu :slight_smile:

urlsnooperuk2.th.jpg

Instalujesz URL Snooper.

Włączasz Sniff Network.

Otwierasz daną stronę w przeglądarce.

Ewentualnie ‘zapuszczasz’ odtwarzanie danego wideo.

Najpierw wykryty zostanie link do pliku do SWF, później do FLV.

Korzystając z menu kontekstowego (prawy klawisz myszy) kopiujesz link.

Skopiowany link wklejasz do menedżera downloadu i ściągasz.

Mario, ściągnęłam to, wielkie dzięki :slight_smile:

Placio, nie wyszukuje mi sie link do pliku FLV, niestety , czekam , czekam i nic, pokazuje sie tylko link do pliku SWF

Czasami tak jest nie wiem dlaczego :expressionless:

Mam prośbe. Tak mi głupio trochę.Czy mogłabym podać tutaj główne linki , a ktoś tutaj wkleiłby te drugie z URL

Snooper’a, a ja juz sobie ściągnę dalej za pomoca Orbita? Są cztery.

ja ściągnąłem tego url snooper i po instalacji jak chcę włączyć to pokazuje się że nie ma pliku WPCAP.dll , więc ściągam ten plik i wrzucam do głównego katalogu , po tym znowu pisze że nie ma packet.dll i znowu to robię i po tym w ogóle nie reaguje na wlączenie …

Dziwne… jakbyś wcale nie zainstalował WinPcap (chciaż jest dołączony do URL Snooper)…