Problem z SE W300i

Telefon był podłączony poprzez kabel USB do komputera. Zgrałem na telefon to co trzeba i odłączyłem kabel USB po czym telefon automatycznie się zrestartował. I tu się zaczął problem - telefon się nie włącza, zamiast tego miga na biało wyświetlacz, wyjmowanie baterii, karty pamięci nie pomaga. Proszę o pomoc. Telefon wrócił z serwisu 2 tygodnie temu po masakrze, także nie chcę oddawać go znów, bo wyjdzie na to, że ja rzucam w wolnych chwilach telefonem po pokoju.

cortez91 chyba znowu do serwisu. 8) 8)

nie błagam!! grrr wymyslcie cos!!

Ostatnio oddawałem kobiecie do serwisu z takim samym problemem. Poprawili jakieś złącze i wgrali soft i działa. Chyba jednak.

cortez91 jak znam życie masz z Orange…

a czy samodzielnie moge wgrac soft tzn mam kabel usb dodany do zestawu a soft jest na sonyericsson.com?"

mam ten sam problem, telefon nie chce sie uruchomić, a po wcisnieciu klawisza wlaczania pojawia sie napis sony ericsson i dalej bialy ekran

Tak sie stalo po przesylaniu plikow z komputera, gdy odlaczylem kabel telefon wracal do swoich funkcji ( Cortez91 pewnie wie o co chodzi)w kazdym badz razie nie wrocil :cry:

Sciagnąlem Update service z oficjalnej strony SE i teraz nie wiem jak zainstalowac softa :confused:

Pomoze mi ktos??

Przecież w tym Update Service wszystko pisze. Sam program “mówi” wszystko co trzeba zrobić. Ty na samym początku musisz wybrać tylko rodzaj telefonu i serię.

cortez91

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

No jak tak robię to i mi się pojawia ramka instalacji sterowników wtedy nie wiec co robić

Najlepiej pokaże to za pomocą obrazka :

54657000kv9.th.jpg

Gdy wybiorę ta pierwszą opcję, niby wyszukuje sterowniki i po chwili pojawia mi się informacja ze nie zostaly zainstalowane ponieważ system nie mógl ich odszukać. A gdy wybiorę tą drugą opcję pojawia mi sie to :shock: :

87711439mi1.th.jpg

Gdy wezne dalej pojawia mi sie to samo co wyzej (czyli nie mozna zainstalować sterowników) :cry:

I teraz nie wiem co zrobić :frowning: