Problem z sektorem rozruchowym podczas instlacji Win Vista


(Marcinb677) #1

Witam! mam problem a mianowicie dzisiaj chciałem zainstalować system Windows Vista na początku instalacja przebiega bezproblemowo i za każdym razem kiedy już dochodzi do pola o nazwie " instalowanie aktualizacji" po jakimś czasie wyskakuje mi komunikat o treści "System Windows nie pomoże zakualizować konfiguracji rozruchu komputera. Nie mozna kontynuować instalacji" i po tym komunikacie następuje restart komputera. Próbowalem zainstalowac wersję 32 jak i 64 bitową lecz za każdym razem wyskakuje ten sam komunikat. Na jednej partycji juz mam system Windows XP Pro a obok na drugiej partycji chciałem zainstalować Windows Vista Home Premium... o co chodzi z tym komunikatem??

Prosze o pomoc

Dziękuję i pozdrawiam


(Mihau X64) #2

Zainstaluj bez aktualizacji.. Ja zawsze tak instaluje a aktualizacje robie znacznie później jak już system jest zainstalowany i niemam z tym problemów :wink:


(Marcinb677) #3

Właśnie chodzi o to że internet jes odlączony od komputera a on i tak instaluje te aktualizacje nie da rady przeskoczyc tego etapu podczas instalacji systemu...


(Mihau X64) #4

Co ty bredzisz :? Przeciesz ja omijam ten etap instalacji wybieram zainstaluj później czy jakoś tak się to zwie i normalnie idzie :wink:


(Marcinb677) #5

Chodzilo mi o ten etap instalacji: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd2 ... 17f2a.html tego akurat nie da sie przeskoczyc podczas czystej instalacji systemu i zawsze na tym etapie wyskakuje mi ten komunikat... :?


(Mihau X64) #6

Faktycznie nieda sie go przeskoczyć.. Źle cie zrozumiałam myslałam o tej opcji z aktualizacjami tuż przed rozpoczeciem instalacji. Możliwe (bo nie jestem pewna) ale może to z powodu XP na drugim dysku :expressionless: