Problem z serwerem bobos.ca


(Polko P L) #1

Założyłem serwer na bobos.ca, wrzuciłem stronke no i wszystko było dobrze, aż wchodze dzisiaj na polkoadam.bobos.ca (adres mojej stronki) i pokazuje mi się że strona nie istnieje :open_mouth: ale total commander łaczy się z serwerem, moge wysyłać, ściągać pliki... na bobos.ca też nie moge się zalogwać

Spotkaliście się z takim problemem??


(Maciek25 1977) #2

tak ale to minęło


(Polko P L) #3

Zobaczyłem, że stronka działa tylko z pod IE, mógłby ktoś sprawdzić czy u niego działa ?? Z góry dzięki.

[prosze nie odbierać tego jak reklame - naprawde mam problem...]


(Jessi Bawarczyk) #4

Miałem podobny problem, ale moj problem polegał na tym ze w ciągu 7 dnie nie wrzuciłem str. na serwer. Dostałem e-maila ze moge aktywowac konto. Nie ktore domeny sobie życzą zebys wystawił ich reklame na stronke. Przeczytaj dokładnie regulamin, może złamales jakis podpunkt i zawiesili ci konto.


(Polko P L) #5

Nie to napewno nie to, stronka była czały czas na serwie. Reklamy nie trzeba zamieścić (z moim angileskim kiepsko ale z tego co wyczytałem to nie trzeba). A http://polkoadam.bobos.ca/ dziła u ciebie ?

Instalowałem na stronce news asystent to może być tego wina?


(system) #6

U mnie strona nie działa.


(Polko P L) #7

a czym patrzyłeś ? FF IE O ?? :smiley:


(system) #8

FF. Ale na IE też nie działa.


(Piotrek Płatek) #9

Ja jak wpisałem (w Operze) polkoadam.bobos.ca to 404 :frowning: a gdy http://www.polkoadam.bobos.ca to stronka zadziałała :slight_smile:

PZDR


(Kozbi) #10

U mnie podobnie... Twój adres stronki to http://www.polkoadam.bobos.ca a nie samo polkoadam.bobos.ca ... a to różnica...


(Piotrek Płatek) #11

Nie, działa pod obydwoma adresami :smiley: Tylko żeby załadowała się strona trzeba cyknąć jeszcze raz enter lub odśwież.

PZDR


(Polko P L) #12

Jakiś dziwny ten serwer. Przenosze stronke na inny. Dzięki za wszystke odpowiedzi :slight_smile: