Problem z serwerem czy z skryptem


(Skr3czu) #1

Witam

Mam poważny problem ponieważ mam pewien skrypt który na serwerze http://www.netdirekt.de tym działa poprawnie ,a na serwerze http://www.nazwa.pl i jeszcze tam inny nie działa ,a wszytko robię dobrze tak jak na tym serwerze czy coś może być wyłaczone na serwerze?

A błędy jakie są to takie jak wchodze do PA w tym skrypcie i chce zmienić dane do PA to mnie wywala do logowania PA i tak co bym nie zrobił to mnie wywala więc czego jest to wina?

Pozdrawiam


(Cudny) #2

Wina jest prawdopodobnie po stronie skryptu :slight_smile: pewnie zmienne globalne sa wylaczone lub cos popiep... z sesjami. Zaloze sie ze logowanie jest zrobione na bazie sesji (najczestrzy sposob) - przeslij kawalek skryptu z panelem logogwania to sie zobaczy co moze byc nie tak.


(Skr3czu) #3

Jest to skrypt gry intenetowej (nie vallheru) i po zalogowaniu do gry też nie które opcje nie działają i za bardzo nie wiem co zrobić?


(Cudny) #4

nie wiem w czym skrypt jest pisany (domyslam sie ze to java) wiec jednak ci nie pomoge :frowning: bo kod zrodlowy jest niedostepny... myslalem ze to cos z php w tedy prawdopodobnie by bylo to o czym pisalem.

Pozdro


(Skr3czu) #5

Gra jest w php napisana.Więc dać Ci jakiś kod?