Problem z Serwerem DNS!

Witam, mam problem z polaczeniem z internetem. Posiadam Modem z upc, niestety nie jestem w stanie teraz napisac jaka mam karte sieciowa ani jakiej firmy jest modem. Wszystko byloby dobrze, ale jest problem z serwerem DNS. Powinno mi samo pobrac IP i serwer DNS ale ilekroc zaznaczam na pobranie tego wszystkiego, to serwer DNS jest nadal wpisany taki jaki byl kiedys ze starego neta :confused: za kazdym razem gdy zaznaczam ta opcje to jakby “samo” sie ustawia spowrotem na tamto. Nie wiem co mam z tym zrobic, znajomi proponuja mi formata kompa lub ewentualnie jako ostatnie rozwiazanie odinstalowac karte sieciowa i zainstalowac ja na nowo. Prosze o pomoc ;/

ustaw dns-y ręcznie:

208.67.222.222,

208.67.220.220.

Cześć.

Czasem wypada np. napisać, czy problem jest np. z routerem, który nie potrafi pobrać konfiguracji, czy z Twoim komputerem. Wypada też napisać, jaki system operacyjny. Zakładając, że np. Windows XP - Panel Sterowania --> Połączenia sieciowe --> zaklikaj Twoją kartę sieciową. Tam wybierz na samym dole “TCP/IP” - zobacz, czy w ustawieniach pobieranie DNSów ustawione jest też na automatyczne, czy wpisane “ręcznie”.

nieckowy , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.