Problem z serwerem do gry

Założyłem dzisiaj własny serwer do gry Medal of Honor. Serwer ten był widoczny na liście w GameSpy, ale nikt nie mógł na niego wejśc. Co może byc teho przyczyną?

jeżeli w ogóle nikt nie mógł to możliwe że masz firewalla na kompie albo na sieci lokalnej…

jeżeli masz internet z pobliskiej sieci lokalnej, i masz wewnętrzne IP to mogą się do Ciebie podłączyć jedynie osoby z sieci lokalnej z kąd masz internet.

tak samo jest ze wszystkimi grami online…mając wewnętrzne IP nie zrobisz serveru, tak samo mając firewalla na sieci (chybaże zawdzwonisz do dostawcy i poprosisz o wyłączenie…choć nie wiem czy się zgodzą).

Mam Neostrade 256…

firewall na kompie nic nie blokuje?

może masz ustawione w opcjach że domyślnie blokuje nieznane aplikacje, jeżeli tak to trzeba w ustawieniach zmienić aby o nową dowolną aplikację pytał firewwwall czy dopuścić.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

Odświerzę temat…

Mógłby mi ktoś opisac jak zrobic to co napisał kolega wcześniej :). Z góry dzięki :).

TiggerR , przede wszystkim - jaki był błąd podczas łączenia się do serwera?

Problem jest taki, że nikt nie może się podłączyc do tego serwera. Paru moich kumpli próbowało się podłączyc i wyskakiwał im komunikat, że łączenie z serwerem przekroczyło czas…