Problem z sformatowaniem dysku C

Siema mam problem bo mam 2 win viste i win 7 i chce z formatować dysk c gdzie znajduje się vista ale to jest chyba dysk systemowy i jak daje formatuj->rozpoczni to wyskakuje mi że win nie może dokonicyzć formatowania i foramatuje go z win7!!czy ktoś wie może jak to zrobic a mam jeszzce jedno pytanie czy jak z sformatuje ten dysko to czy będe musiał instalować puźniej neta głośniki i takie tam jeszcze czy mormalnie będe miał wszystko na win 7???

z góry dziękuje

nie sformatujesz dysku C: - nawet spod systemu zainstalowanego na innej partycji - bo jest tam mbr z którego uruchamia się siódemka

Nie wszystko będziesz miał na Win 7,zobaczysz w menadżerze urządzeń Nieznane urządzenie,żółte znaki itp.Zacznie się szukanie sterowników.Może masz płytę z nimi /jeśli będa kompatybilne z 7

wypal sobie płytkę: hiren’s boot - jest tam partition magic za pomocą którego zrobisz wszystko co się żywnie podoba

a probowales narzedziem:

diskmgmt.msc ?:slight_smile:

Jesli nie to wpisz w START > URUCHOM polecenie:

diskmgmt.msc

mam jeszcze jedno pytanie bo jak włacze viste zaloguje mi sie i nagle włancza mi się niebieski ekran i jakieś napisy i nic nie da sie zrobić i dlatego chciałem sformatowac dysk ale mam nadzieje że mi pomożecie i nie będe musiał go formatowac !!z góry dziękuje

Co to są za napisy???