Problem z siecią bezprzewodową i pytanie do drukarki?!

(Spiderman3) #1

Witam,

1. Mam takie pytanie. Posiadam w domu sieć bezprzewodową i chciałbym użyć drukarki przypiętej na usb do komputera tylko nie mojego tylko innego(stoi on sobie piętro niżej).

drukarka nie posiada WiFi. czy dałoby się tak zrobić żebym jakoś wysłał polecenie do drukarki na dole przez WiFi do komputera na dole, żeby wydrukował mi?

1. Mam też problem z wejściem do innego komputera przez sieć bezprzewodową. Posiadam win vista. Wchodzę na pulpicie w plik sieć i wyświetlają mi się wszystkie komputery akurat włączone i jak wchodzę np . z visty na vistę to wszystko śmiga, ale jak chcę wejść z visty na "siódemkę" to wyskakuje mi błąd taki: b%C5%82ad%20sieciowy.jpg

(w win 7 zrobił się jakiś kod dostępu do sieci i nie wiem gdzie go wpisać pod vistą. Jak nie wpiszę tego kodu to nie mogę wejść na win 7)

(Grzech U007) #2

1) Musisz udostępnić drukarkę w sieci w komputerze na którym ta drukarka jest zainstalowana.

2)W Windows 7 wejdź w Panel sterowania\Centrum sieci i udostępniania\Zaawansowane ustawienia udostępniania i dla sieci domowej włącz odnajdywanie sieci, udostępnianie plików i drukarek oraz wyłącz udostępnianie chronione hasłem.

(Spiderman3) #3

Wielkie dzięki! Pomogło