Problem z siecią (plus core2duo)

Witam,

jakis tydzien temu zakupilem nowego laptopa i:

zainstalowalem na nim win xp home: na jednym z forow przeczytalem iz nalezy pozmieniac kilka zapisow w rejestrze, aby aktywowac obsluge core2duo(moze ma to jakies znaczenie) i: od czasu jak podlaczylem internet do laptopa mam problem z polaczeniem z polaczeniem internetowym (i przede wszystkim) uzywania gadu gadu (skype dziala wysmienicie, natomiast gadu gadu praktycznie w ogole - widze opisy ludzi itd, ale nie jestem w stanie nic pisac) - komputer tak jakby zawiesza sie na chwile a chwile pozniej dziala bez problemu (czasami aby odblokowac komputer musze wcisnac kilka razy menu start na klawiaturze).

Czy wie ktos moze co z takim fantem nalezy uczynic?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

wlasnie zainstalowalem tlen i jestem w stanie wyslac wiadomosc a nie jestem w stanie przeprowadzic rozmowy (sytuacja jak powyzej) - moze to powie komus co nalezy z tym zrobic?

:diamonds: jaki internet :?:

:diamonds: Podaj LOG’a z działu Bezpieczeństwa

Irish broadband :slight_smile: -> smieszna sprawa, wywalilem “/usepmtimer” z boot.ini i zaczal tlen dzialac, wiec nawet juz nie bede probowac instalowac GG ponownie. Totalnie dziwna sprawa.

jeżeli będą jakieś problemu to sprawdź następującą poprawkę MS KB896256

dzieki stary, zaraz zainstaluje i zobacze czy to cos daje. powiem sczerze ze mi sie znowu zaczelo cos takiego robic ponownie (nic sie nie da w tlenie pisac/w oknie rozmowy/ ale np komentarze moge juz smialo w nim pisac.

pozdr

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 0:59

Poprawka dziala (mialem juz zainstalowana predzej).

Okazalo sie iz czynnikiem powodujacym wszelkie problemy byl sam firefox: w trakcie odpalania systemu jest watek firefox, ktory gdy sie go wylaczy (a pozniej uzywa firefoxa normalnie) - wszystko dziala poprawnie.

Dziwne, ale poki cow szystko dziala sprawnie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki