Problem z Siecia - udstepnianie polaczenie internetowego

mam w domu 2 kumputery polaczone w siec lan na 1 mam dostep do internetu a do 2 kompa lacze sie przy pomocy skrosowanego kabla. Bylo wszystko oki ale zmienialem ustawienia, adresy ip, i teraz gdy powrocilem do poprzednich ustawien przy probie udostepnienia polaczenie internetowego wyskakuje mi kumunikat ze :

“podczas wlaczania udostepniania polaczenia internetowego wytapil blad.Nie mozna wlaczyc uslugi udostepniania polaczenia internetowego, Polaczenie przez siec lokalna lan jest juz skonfigurowane z adresem IP wymaganym do automatycznego adresowania Ip”

na 1 kompie na sieciowce mam ip 192,168.4.1 a na drugim 192.168.4.2 ip polaczenia internetowego to 192.168.0.110 i jest ciagniete z radiowki i przy probie udostepniania zawsze mi wyrzuca ten komunikat!! mam juz dosc grry probowalem na automatycznych ustawieniach na recznie skonfigurowanych i ciagle to samo. na 1 kompie mam internet i widze w sieci 2 komputer na 2 kompie widze 1 komputer ale neta brak czy ktos wie w jaki sposob to rozwiazac czy mozne w jakis sposob zresetowac ustawienia siecie ?? nie wiem sam Help :frowning:

Czy przypadkiem na drugim kompie nie powinno być zaznaczone uzyskaj adres ip automatycznie ?