Problem z siecią WLAN

Witam

Jestesm w sieci bezprzewodowej, moj kumpel aby skonfigurowal i ma siec. A ja robie to samo co on i nic. Cos robie zle??

Wchodze w otoczenie sieciowe i mam aby siebie, a on ma kilka osob i moze sciagac i udostepniac…

pozdrawiam

Nie bardzo rozumiem…

Chodzi Ci że nie możesz podłaczyć się do sieci bezprzewodowej?

Napisz to jeszcze raz po polsku.

JAki masz system? Jeśli xp to spróbuj:

panel sterowania=> połaczenia sieciowe=> konfiguruj sieć bezprzewodową-> dalej postępuj wdg. wskazań kreatora

Już podaję, mam internet i tak dalej. Ale chodzi mi zeby mogl np grac w sieci , w naszej sieci. Dwoch gosci moze, nic nie robia a maja lan, a ja robie to samo i jak wchodze w otoczenie sieciowe to mam aby swoje foldery ktore udostepnilem a innych nie mam.

pozdro

===========================

Proszę zmienić tytuł na konkretny i poprawić błędy - inaczej śmietnik

monczkin

A jesteś w tej samej gupie roboczej co oni?

Tak w MSHOME, tak jak wszyscy, i nic, moj kumpel ma tak samo a u mnie nic.

Złączono Posta : 22.05.2006 (Pon) 22:27

Teraz mam cos nowego, juz wykrywa jeden folder, a co to oznacza ze te foldery co ma moj kumpel to u mnie jest jako nieokreslony. I nic sie nie da zrobic??

nacisnij prawym przycisk moj komputer => wlasciwosci => nazwa komputera i wybierz identyfikator sieciowy, powinies tam ustawic i na pewno ci zadziala tylko zeby kazdy osoby mieli ta sama ustawienie, bo ineczej nie zadziala i kiedy tez mialem problem i juz mi dziala

Polecam gra pelna wersja ==> http://xxxxxx

Haslo do wypakowania ==> xxxxxx

uwaga najlepiej uzywac za pomoca programu akceleratora pobierania plikow zeby szybciej sie sciagalo a na zwyklym przegladarce siega do 30 Kb/s

===>POZDRAWIAM<===

Nie dopisuj gry w każdym poście, link wyedytowałem

PozdrawiamGutek2222