Problem z siecią

Witam. Udostępniam internet poprzez Udostępnianie połączenia internetowego. Wszystko działało przez kilka miesięcy bez zarzutu aż do dziś. U mnie na komputerze jest internet ale na dwóch pozostałych niestety go nie ma, ale ogólnie w sieci wszystkie się widzą. Jak chciałem wejść w ustawienia udostępniania połaczenia internetowego to w tej zakładce wyskoczyło mi takie coś:

c2e5543e84c0b277.jpg

Czy ktoś może mi powiedzieć co zrobić? Użyłem tak jak pisało przywarcania systemu ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 13:13

Czy ktoś mi pomoże???

Miałem kiedyś podobny błąd tzn ten komunikat nie pomogło mi nawet wsadzenie płyty windows i podanie komendy żeby naprawił pliki, w tym przypadku pomógł mi tylko format :frowning:

Cóż … Spróbuj uruchomienia konsoli odzyskiwania systemu (płytka od Windows’a i restart komputera, następnie boot z cd-rom’u, dalej sobie poradzisz) wpisać chkdsk /p, a następnie chkdsk /r (uprzednio trzeba będzie wybrać instalację systemu, standardowo należy wpisać 1).

Problem usunięty. Wystarczyło zrobić tak:

  1. Odinstalować istaniejące sterowniku modemu od neostrady;

  2. Zrestartować komputer;

  3. Włożyć płytę Windowsa XP do napędu i rozpocząć od nowa instalację windy na już istniejącej instalacji Windowsa (przeinstalowanie systemu);

  4. po reinstalacji od nowa wgrać stery od neo;

  5. Z powrotem ustawić udostępnianie połączenia internetowego i już wszystko hula jak nalezy :slight_smile:

Pozdrawiam

Wystarczyła by prawdopodobnie naprawa systemu z konsoli odzyskiwania (chdsk /r). Podczas tego procesu sprawdzane są wszystkie pliki systemu i każdy niepoprawny zostaje naprawiony. Ustawienia systemu zostały by zachowane w takim przypadku.