Problem z "simpler" Ktoś pomoże?

Prosze niech ktoś mi sprawdzi log i powie łopatologicznie, krok po kroku co mam dalej zrobić, prosze!

Z góry ogromniaste dzięki:*:*:*

  1. Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X i reset sysa.

  1. Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

  2. W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

  1. Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

  1. Po zabiegach nowe logi z HiJacka oraz Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle).

ekhmmmmmm:) wszystko ok tylko… nie wiem może to głupie pytanie ale zwylke nie robie takich skomplikowanych cudów z komputrrem. Więc jak właściwie mam usunąć ręcznie to co podkreślone na czerwono, bo ja nie wiem:( a boje sie, że coś popsuje…

Po pierwsze wchodzisz w tryb awaryjny:

Nic nie popsujesz, znajdujesz na dysku pliki, które zaznaczyłam i je usuwasz. :slight_smile:

Ehhh w tym problem, że nie moge ich znaleść:( A gdzie one mniej wiecej powinny być?

zobacz :wink:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - popraw

Pozdrawiam Gutek2222

No więc zrobiłam wszystko tak jak trzeba tylko nie usunęłam ręcznie

bo nie mogłam znaleść. Jest jakiś plik podobny w system32 ale nazywa się svchost i nie mogę go usunąć. Na wszelki wypadek wkleje log z HJT

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 14:41

Znalazłam coś w folderze

nawet 2 pliki o nazwie svcchost.exe ale już nie wiem co mam robić:(

Jest to poprawny plik (systemowy) więc zostaw go w spokoju!

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, a dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

usuń te wpisy w hjt.

Jeszcze zrób to:

Nie trzymaj hijacka w TEMPie bądź innym katalogu tymczasowym. Umieść go w innym miejscu (np. na pulpicie).

Te pliki svc** c **host.exe z folderu C:\WINDOWS\Prefetch spróbuj usunąć.

Po wykonaniu wklej nowy log z hjt oraz koniecznie z SilentRunners.

No już

Oto log z HJT:

A to z silenta:

Natomiast pliku

nie ma nigdzie. I teraz już jest ok?? :slight_smile:

A tamto już przenosze na pulpit :slight_smile:

Tak, już jest ok :slight_smile:

Zainstaluj SP2.

DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE! !!