Problem z Skype'a na ME

Mam taki mały problem ze Skypem na kompie w pracy.

Szefowie wymyślili sobie aby łaczyć się między firmami za pomocą Skypa (oszczędności). Ale na naszym kompie mamy zainstalowany Windows Milenium.Skype instaluje się bez problemu.Ale kazda próba połączenia powoduje że komp zawiesza się. Dowiedziałem się że własnie Skype nie chce współpracować z Milenium. Wymiana systemu operacyjnego nie wchodzi w rachubę. Nie wiem czy starsze wersje Skypa chodzą właśnie na Milenium. Jeżeli chodzą to gdzie i skąd mogę je ściągnać ? Proszę o poradę bo szefowie będą sie gniewać na mnie.

Jeżeli już był taki temat to proszę o link.

Proszę o poważne odpowidzi.

Z góry dziękuje.

Witaj

Posiadam system Windows Millenium, i program skrype chodzi bez zarzutów, zaważyłem ze na systemie XP skrype prezentuje się znacznie lepiej, moim problem jest to ze owy program zabiera mi natychmiastowo dużo ilość pamięci, a ponad to mam słaby sprzęt, program ścigałem ze strony producenta pod adresem http://ui.skype.com/download.html

Na p2p jest pełno starych wersji. Na eMule znalazłem 0.90.0.14

Ściagałem ten program ze strony producenta.

Nawet jego najnowszą wersje.

Nadal wiesza się przy próbie połaczenia.

Wiadomości tekstowe mozna wysyłać bez problemu.

i mam juz pomysłow co robić dalej by uspokoić góre (szefów). :lol:

A czy ktoś próbował czy stare Wersje Skypa działają z Milenium ?

Czy jest to sprawdzone ?

Przepraszam ale nie jestem specjalistą w dziedzinie komputerów.

doprowadzć system do stanu używalności :smiley: :smiley: :smiley:

wyczyścić rejestr, wywalić niepotrzebne programy, ewentualnie dokupić pamięć RAM

pamięci mu nie brakuje bo jest 256 RAM.

Będę musiał się z szefostwem dogadać aby przysłali do firmy jednak jakiegoś speca od kompa i porobił porzadki i żeby zaczeło działać jak należy.

Dziękuje za porady. :smiley:

Zainstaluj starszą wersję Skype, najnowsze podobno tylko działają w pełni sprawnie na Win 200 i XP.

jezeli chodzi na 98 i komp z 98 roku na pamieci …matko boska az sie wstydze pisac,sprawdz system