Problem z sony ericsson

kupiłem kabel do sony do łącza z pc. (T610). podłączyłem pod usb, wgrałem stery i…klops.pecet ni widzi telefonu i na odwrót.pomóżcie mi krok po kroku co mam zrobić (próbowałem przez zakładkę dial up-0 efektu) a tyle mam zdjęć w aparacie… :cry:

wejdz do menadzer urządządzeń i sprawdz czy widzi dysk i czy jest włączony i radze sie zaopatrzeć w irde, też mam ten telefonik. Świetnie, szybko i bardzo prosto się przez to wrzuca na kompa i odwrotnie

Ja mam kabel pod usb do sony ericsson, uzywam programu floAt’s Mobile Agent. Sam mam SE T230 ale wgrywalem rozne rzeczy do t610 a takze do t630. Jesli uzywasz inego programu to lepiej sie zaopatrz w tego co ja mam. Jak cos to pisz na gg 2252597

Umnie kabel wszystko chodzi tylko jak wgram gre to wyskakuje game has not experance itp. prosze o pomoc

bo musisz zmienić date w tel zgodna z data gry powinno to być w adnotacji gry sporo gier taki cos wymaga poszukaj dobrze na stronie skad miales ta gre czy cos takiego pisze i czy na wszystkich grach ci sie tak robi