Problem z Sound Blaster Audigy i Win7

Hej

Rzadko mi się to zdarza ale mam problem. Padła mi zintegrowana karta dźwiękowa na realteku. Jako iż znalazłem używanego SB0570 chciałem go zainstalować. Podłączyłem wszystko ładnie gra ale posiadam jeszcze kartę TV WinFast Tv2000 XP Expert. Ustawiłem wszystko jak powinno ale podczas nagrywania wyłączał się dźwięk co mnie zaciekawiło.

Mój problem jest taki iż:

vpic.php?pictureid=arx1301080265d1.png

Nie mogę od ciszyć więcej niż 1 urządzenia. Zawsze mam 3 wyciszone a tylko 1 odciszone.

Objaw taki sam na sterowniki oryginalnym ze strony creative i zmodyfikowanych (P17X_SupportPack_2_7)

Korzystam obecnie z Windows 7 32bit. Efekt taki sam na 64bit. Aha i system świeżo wgrany :slight_smile:

Płyta główna Gigabyte EP35C-DS3R

Hej,

Niestety możliwość wyboru tylko jednego portu wejściowego audio to ograniczenie wynikające z samej konstrukcji tej dość wiekowej karty. I nic nie będzie można z nim zrobić.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za odpowiedź. Trochę się zmartwiłem ale co cóż… A może będziesz wiedział czy karta będzie obsługiwać kilka wejść? Wolałbym się upewnić :stuck_out_tongue: Bo nie będę mógł zgrać taśm VHS na DVD bez tego :frowning:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … ress_.html

Hej,

Ogólnie z Creative’m i Vistą są problemy. Ja na przykład nie mogę odsłuchiwać materiału nagrywanego przez mikrofon bądź wejście liniowe w czasie rzeczywistym. Dlatego do nagrań materiału nadal używam zasłużonego już Windows’a XP. :slight_smile:

Tutaj nie do końca rozumiem. Przecież wystarczy jedno źródło dźwięku do zgrywania materiału. Oczywiście zależnie od tego, jak podłączoną masz kartę TV i magnetowid, będzie to albo złącze liniowe albo złącze Aux. Chyba innych możliwości nie ma… :slight_smile: Sama zaś karta powinna doskonale sprawdzić. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus