Problem z SP1 "pomocy"

Mam wielki problem chcialem zainstalowac nakladke service pack 1 ale nie moge, wyswietla sie blad ze “aplikacja nie moze byc zainstalowana”.

Probowalem roznych wersji tych SP1 ale wszystkie mialy podobny komunikat, wiecie czemu tak sie dzieje ?

Nie mam juz pojecia co jest tego przyczyna, a dodam ze przedtem normalnie moglem instalowac bez problemu.

PROSZE pomozcie mi, bardzo mi natym zalezy.

Pozdrawiam wszystkich forumiaczy.

a oryginalną masz winde?

Jesli masz piracka wersje widowsa to niezainstalujesz zadnego SP.

Pomoc techniczna jak ma sie legala tel,0801308801 (022)5941999 od 8 -18 od poniedziałku do piątku :):):slight_smile:

Dziekuje wszystkim za DOBRE rady ;).

Windows oryginalny to najwazniejsze :wink:

Ale jeszcze sprwawa sie ma z cd-key’em.

Jesli cd-key jest “zbyt popularny” to SP1 ani SP2 nie zainstalujemy.

Sprawa moze sie miec podobnie na oryginalncyh windowsach ktorych cd-key moga byc juz dawno w uzyciu.

W takich wypadkach od razu do miejsca zakupu z reklamacja !!

POCZYTAĆ REGULAMIN FORUM.

Tylko i wyłącznie sklep i kupić ORYGINAŁ nie będzie problemów.

A co ma sklep do CD-KEYa ??

Przecież oni sprzedają to co dostają w pudełku (w tym i cd-key również) i niech jest to ich wina że nie chce się zainstalować poprawka. Tak że w takich wypadkach odysłam do pomocy technicznej do której namiary podał Pysiu (muisz sie wykazać że masz legalną kopię programu).

Albo ja jestem cienki w te klocki albo nie rozumie slowa “LEGAL”, kupilem windowsa z ksiazka i certyfikatem czyli rozumie ze to jest “LEGAL” czy sie myle ? bo jesli tak to jaki jest ten “LEGAL” legalem :slight_smile:

Jezęli masz legalnego windowsa zakupionego faktura l i dołaczony numer seryjny , .

Jeżeli ten numer jest nie dobry . Zadwoń do Microsoftu napeno ci pomogą.

Znam podobną sprawę z autopsji . Nie było z tym problemu trzeba udokumentować legalność zakupu systemu i po sprawie… !!

Pozdrawiam