Problem z sprzetem

Czesc wszystkim mam taki problem z komputerem ze caly czas sie zacina mam sprzet

AMD Sempron 3000+ (1 rdzen)

512 Ram

Windows XP Professional

1.61 GHZ

Problem polega na tym ze wlaczam komputer i zacina sie nawet jak w mario bym chcial grac to by sie zacinalo niewiem czemu windowsa zainstalowalem na Partycje pusta 50gb dalem plik wymiany na dysku 15gb dalem plik wymiany 10 gb a komputer sie zacina jak niewiem co wszystkie procesy maja CPU duze tzn niewszystkie tylko gry i komunikatory np Skype wynosi mi od 50 do 99 CPU gg tez a o grach to wogole niepomysle. Prosze o pomoc bede bardzo wdzieczny za kazda pomoc :slight_smile:

Sprzet nie jest zaś taki zły pracowałem na gorszych :wink: ale wiesz ustaw sobie sobie styl klasyczny systemu windows , uzywaj starszych wersji programu (bo np. najnowsze gg to maskra ) itp., przeczysc go ale najwazniejsze teraz : TO co teraz napisalem moze nie podziałać i jezeli tak sie stan procesory AMD przegrzewają sie i gdy tak sie dzieje własnie komp sie tnie , wywala bluescreeny i czasem sam sie resetuje a przy starszym sprzecie jest tak jak mowisz dlatego jezeli tam zrobisz te pierdułki z programami i nie podziała to przeczyść sobie kompa ( wiatraki ,radiatory itp. ) ogolnie zeby bylo w nim jak najmniej kurzu .

sprubuje :slight_smile: dzieki za pomoc :slight_smile:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty i usunąć błędy.