Problem z spywareguard 2009 i nie tylko!

Mam na kompie spywareguard 2009 którego nie da usunać ale to nie jest najgorsze mam na kompie wiry ktore uniemozliwiaja pobieranie programów antywirusowych typu avast i kasperski oraz inne niektore miej znane anty virusy ktore nie wykrywaja tych wirusów zbytnio daje sie pobierac. Nie wiem co mam z tym zrobic czy format jest konieczny ? Acha mam jeszcze problem z Windows Security Center którego tez nieda usunac programy te sa bardzo uciazliwe poniewarz wyskakują co jakis czas i trzeba je co chwile wyłanczac . Wiem ze podobny temat o spywareguard juz byl ale tam dalo sie usunac go za pomoca programow antyvirozowych a u mnie nieda. Prosze o szybka pomoc !

Pobierz i zastosuj Malwarebytes’ Anti-Malware Uruchom pełne skanowanie jeżeli coś znajdzie, to usuń. Następnie daj loga na forum.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Podajesz tylko link.

Kurde jest problem z programami ktore wypisal kolega wyrzej poniewarz ich niemoge sciagnac pewnie przez te wirki a ten Malwerebytes 'Anti malwere mam sciagniety ale nie dziala :frowning: .Czy jest jakis inny sposub ?

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Następnie daj raport na forum.

Lub użyj Dr.WEB CureIt!

Jeżeli to nie zadziała nagraj u kogoś Combofix na płytę i uruchom u siebie.

Ah jednak nici bo niemoge nic sciagac biore pobierz i nic klepsydra tylko na chwile ale nic wiecej. Kolega moze mi nagra avasta na plytke i pszyniesie moze wtedy wykryje wirusy i bedzie dalo sciagac inne programy. Jak nie to niestety format ktorego tez nieumiem robic :? ale kolega mi zrobi. :twisted: